Tohle chování se mi vůbec nelíbí. V kleci se Míše pomstím, vzkázala KrutoHanka Dostálové

KrutoHanka na pódiu...

KrutoHanka na pódiu...FOTO: Clash of the Stars


Těší se na rodnou půdu. Doma v Ostravě chce lidem předvést peklo na zemi. Asi nejpopulárnější bojovnici Clash of the Stars KrutoHanku Gelnarovou čeká na červnovém COTS 8 souboj s Míšou Dostálovou a před turnajem se v ní vaří krev. Rozčílilo ji přiznání soupeřky, že na zápas zatím vůbec netrénovala. "Spíš než někam na výlet by se měla vydat do gymu a makat, protože já budu nachystaná po všech stránkách," varuje Gelnarová Dostálovou v rozhovoru pro naše stránky. 


Hanko, jak jste si užila pondělní tiskovku? 
No, bylo to zase pěkně vyhrocené. Furt se tam chtěl někdo s někým prát, furt tam někdo na někoho vyskakoval. Do toho vystoupení pána z Luneticu, prostě paráda!

Teď to nejdůležitější. Co vaše zdraví, už je všechno v pohodě? 
Už je to dobré, díky moc za optání. Před časem jsem šla po křivém chodníku v Thajsku a špatně došlápla, zlomila jsem si zánártní kost. Na tři týdny jsem kvůli tomu byla out, ale už jsem zase zpátky v plném tréninku. Zatímco Míša vůbec nemaká, což mě hodně mrzí, já tvrdě dřu. Chci lidem ukázat, co všechno jsem se za rok a půl naučila. Můžu jim slíbit, že to bude bomba!

Nejdřív přetržený biceps, teď zlomená zánártní kost. Neměla byste být na sebe přece jenom opatrnější? 
Asi jo. Je pravda, že si občas připadám jako poskládaná hračka, ale já jsem v tomhle fakt hrozná. Žádná regenerace a tak, ale teď už na sebe dávám vážně pozor. Vzhledem k tomu, co Míša říkala na tiskovce, budu mít za poslední půlrok rozhodně víc natrénováno než ona. Alespoň já tak budu skvěle připravená. 

Mrzí vás, že Míša na zápas dosud netrénovala?
Trochu ano. Ale neřekla bych, že mě podceňuje, spíš se jí už moc nechce. Chápu, že není nejmladší, že než na trénink si jede radši na dovolenou, o našem zápase ví ale asi rok. Těším se na něj já, těší se na něj hlavně fanoušci. Už jen kvůli nim by bylo vážně blbý, kdyby se rozhodla z něj vycouvat. Spíš než někam na výlet by se tak měla vydat do gymu a makat, protože já budu nachystaná po všech stránkách.


S Míšou jste kamarádky. Budete ji chtít vytrestat za to, že se na vás nepřipravuje?
My jsme žádné velké kamarádky nikdy nebyly. Nechodíme spolu na kafe, ale vzájemně se respektujeme, není to mezi námi nijak vyhrocené. Už při staredownu jsem jí ale vzkázala, ať začne trénovat. Pokud to neudělá, vytrestám ji o to víc, i trenérovi jsem totiž řekla, že mně se tohle chování vážně vůbec nelíbí. V kleci se jí pomstím!

Chcete Míšu ukončit už prvním kole?
Jo!

Zápas proběhne ve vaší rodné Ostravě. Je to pro vás splněný sen zápasit doma? 
Ty jo, na tohle se mě ještě nikdo nezeptal. Nevím, jestli je to přímo sen, určitě je to ale hodně příjemné. Strašně moc se těším! Budu tam mít spoustu známých, spoustu dobrých kamarádů. Zápasit před nimi je něco, co vás vždycky zahřeje u srdíčka. 

Na druhou stranu, nedostaví se o to větší nervozita?
Bude to hlavní předzápas večera, takže si na něj budu muset chvíli počkat, ale nemyslím si, že budu nervózní. Alespoň dosud jsem před zápasy nervozitu nikdy necítila. Mě ta atmosféra nabijí a v Ostravě mě bude nabíjet o to víc. Až vstoupím do klece, spadne mi kámen ze srdce a bude to dobré.

A čím se odměníte, až Míšu porazíte? 
Skočím na after party, rozjedeme panáky. V Ostravě je to vždycky velké (směje se).