Manželka Kotlára jde do klece. Pobije se s jeho sestřenicí

Droběna...

Droběna...FOTO: Red Face


Z Clashe ho vyhodili, tak přesídlil do Red Face. A nejspíš má v plánu tam zaměstnat celou rodinu. Kontroverzní pořízek Diego Kotlár se 14. června pomlátí v Pardubicích s Drzým Čertem, do akce by měly ale jít i jeho sestřenice s manželkou. Utkají se proti sobě! 


I když Red Face slibovalo hvězdná jména světového MMA, nepřivedlo ani jedno, místo toho vsadilo na bizár té nejnižší třídy. Tedy i na Kotlára, který si tam za dva týdny odbyde svou premiéru. Po blamáži s Karlosem Bendou půjde na Drzého Čerta. Než samotný zápas ho však zajímá spíš to, jak z vedení vytřískat co nejvíc.

Začal tím, že do Red Face přivedl svou údajnou sestřenici Droběnu. Stopadesátikilová Princezna toho v kleci předvedla ještě méně než on, proti štíhlé Regíně to ale měla hodně těžké. Šéfové jí tak hledali sobě rovnou a dva týdny před turnajem se jejich lov stal úspěšným. 

"Tak co, Droběno! Těším se na tebe, až ti pořádně rozbiju hubu," vyzvala na Instagramu Princeznu jakási žena, kterou vedení vydává za Kotlárovu manželku.


Jestli jí je či není, ale možná neví ani sám Diego. O Jardovi Kotlárovi prohlásil, že je to jeho synovec, ten to ale popírá a nechce s ním mít nic společného. Ostatně nerozluštitelný je i Diegův rodinný vztah s Droběnou.

Tak jako tak, hned tři Kotlárovci mají jít v Pardubicích do klece. Až jich bude ještě víc, možná to začne zajímat i Karlose Vémolu. Ten totiž Clashi v žertu kdysi navrhl, že když mu za každého Kotlára zaplatí milion, zmlátí jich klidně deset najednou!