Kaluba odkryl karty. Usmířil se s Jírou, před sebou má deathmatch pěti lidí

Matouš Kaluba.

Matouš Kaluba.FOTO: Clash of the Stars


Matouš Kaluba. Populární šoumen, co se snaží prorazit ve zpěvu i v Clashi. Zanedlouho bude vydávat své první album, k radosti fanoušků se ale vrátí i zpět do klece. Na turnaji s pořadovým číslem devět by ho měla čekat šílená řežba pěti lidí! "S Kubou (Jírou) jsme si ujasnili, jakým způsobem spolu budeme dál komunikovat. Nic tak nebrání tomu, abych v Clashi pokračoval dál," ujistil Kaluba v rozhovoru pro outsport.cz. 


Matouši, jak to s vámi aktuálně vypadá? Vrátíte se ještě někdy do boje? 
Já osobně bych se do něj vracel pouze nerad, smlouva už je ale bohužel podepsaná. Mám bojovat na Clashi 9. A znovu v deathmatchi, jenže tentokrát by se v něm mělo objevit hned pět lidí. Jedním z nich budu i já. 

Můžete prozradit některého ze soupeřů?
To fakt nemůžu. Navíc je to pohyblivý, jména soupeřů se můžou ještě měnit. Já bych tam ale měl být určitě. 

Přitom to není tak dávno, co jste se s Clashem rozkmotřil. Nebo ne? 
S Clashem jsem se nerozkmotřil nikdy! Pouze s jedním člověkem, ale už je to pryč. Vyříkali jsme si to spolu. Pevně věřím, že tím je to mezi námi vyřešené a žádné další komplikace už v budoucnu nepřijdou. 

Asi všichni vědí, že jde o speakera Jakuba Jíru. Prozradíte, co vám na něm tolik vadí? 
Vadilo mi jeho neprofesionální chování, způsob jeho komunikace. Ale jak říkám, už je to asi pryč. S Kubou jsme si ujasnili, jakým způsobem spolu budeme dál komunikovat. Nic tak nebrání tomu, abych v Clashi pokračoval dál. 


Je tam někdo další, s kým máte nevyřízené účty? 
Prosím vás, takových lidí by se našlo strašně moc! Ale byly by mezi nimi i ženy a s těmi do zápasu jít nemůžu. To by byl problém. 

Jak se vyvíjí vaše pěvecká kariéra? 
Vyvíjí se dobře, díky moc za optání. V Českém slavíkovi jsem obsadil 89. místo ze 120, což je za mě krásný výsledek. Zvlášť když jsem se o přízeň fanoušků ucházel vůbec poprvé. Moc si vážím každého, kdo mi dal svůj hlas, pokládám to za veliký úspěch. Svým fanouškům mohu slíbit, že zpívat budu samozřejmě dál, vůbec nic mě nezastaví. Dokonce se chystám vydat své první album s názvem Čtvrtstoletí. U kamarádky v baru bude jeho křest.

Když se vrátím ke Clashi, která ze dvou porážek vás tam mrzí víc? 
Určitě deathmatch. Mrzí mě, že se Max Green a Kluk s kamením proti mně těsně před zápasem spikli, že šli na mě dva na jednoho, ale teď už s tím nic nenadělám. Jen to tedy mohlo být úplně jinak. Myslel jsem si, že s Maxem Ondru vyřídíme a já pak nechám Maxe vyhrát, protože jsem ho už jednou porazil a vím, že on si vítězství fakt moc přeje. Mohl ho mít, ale nezlobím se na něj. Rozhodl se zkrátka špatně a teď toho lituje. 

A vážně jste přemýšlel o tom, že byste se do klece už nevrátil? 
No jasně. Proboha, vždyť já žádný zápasník fakt nejsem. Jsem jen zpěvák, co rád baví lidi (směje se). Clash mám ale samozřejmě rád. S Tomášem (Le Sym) i Tiberiuszem jsem měl vždycky hodně dobré vztahy, na tom se vůbec nic nezměnilo. To s Jírou byly vztahy trochu pokřivené, ale už se narovnaly. S Clashem jako takovým tak nemám žádný problém. 

Do Red Face byste tedy nikdy nešel?
Nabídku od nich jsem dostal. Nebudu říkat, že ne. Chvíli jsem o ní přemýšlel, hodně rychle jsem si ale uvědomil, že by to byla ta největší chyba, jakou bych mohl v životě udělat. Zavřel bych si tím dveře do Clashe, což vážně nechci, naopak mu chci zůstat naprosto loajální. Navíc co si budeme povídat, Red Face nemá zrovna dvakrát dobrou pověst. Je tam nějaká dluhová minulost. Pochybnosti o tom, zda své zápasníky vůbec dokáží zaplatit. Možná ano, já však určitě zůstanu věrný Clashi.