Když se kouknu do zrcadla, mám chuť si jednu vrazit taky, směje se Huhu

Lukáš Huhu Procházka.

Lukáš Huhu Procházka.FOTO: outsport.cz


Patří ke stálicím Clash of the Stars, ze tří pokusů tam ale ještě nevyhrál. Populární stěhovák Lukáš "Huhu" Procházka dostane co nevidět další šanci. Na červnovém turnaji v Ostravě se pobije s influencerem Honzou Rybkou, který v kleci bude obřím favoritem. "Cítím tlak od fanoušků, ten největší ale kladu sám na sebe. Přiznám se, že v hlavě jsem z toho fakt v p*deli," řekl Huhu o své neúspěšné sérii. 


Lukáši, co vám proběhlo hlavou, když na vás Rybka vyjel už na tiskovce?
Nemám mu to za zlý. Asi si myslel, že když na mě naběhne jako orangutan, tak se z něj po*eru, ale to fakt ne. I když tam lítal jako b*bec, ani jednou mě nepraštil, nedostal jsem vůbec žádnou ránu. Uvidíme, jak to bude probíhat dál.

Čekáte, že to mezi vámi bude hodně vyhrocené?
Nejspíš jo. Já to tak mám vždycky. Hrotilo se to před mým zápasem s Kobrou, hrotit se to bude i teď. Věděl jsem, že je Rybka pěknej ma*or. Jen jsem netušil, že až tak moc. 

Čím to je, že vás chce v Clashi každý mlátit? 
Asi všechny provokuju svým vzhledem. Ale vůbec se tomu nedivím. Když se kouknu do zrcadla, mám chuť si jednu vrazit taky. Prostě to tak je (směje se). 

V Clashi máte za sebou tři porážky. Jak velkou máte chuť po vítězství? 
Obrovskou! Každá ta porážka má ale nějaký svůj příběh. Na zápas s Budíkem jsem se úplně vy*ral, hlavou jsem byl totiž někde jinde. Po podpisu smlouvy jsem se dozvěděl, že mi hrozí návrat do výkonu trestu, psychicky to tak pro mě bylo hodně těžký období. Souboj s Jardou Kotlárem jsem zase vzal jako náhradník na poslední možnou chvíli. Šel jsem do toho úplně bez přípravy, abych zachránil zápas, navíc jsme se porvali v malé kleci. Tam nešlo dělat víc. 

A porážka s Kobrou?
Ta mě mrzí ze všech nejvíc. Měl jsem s ním osobní spor a pořád toužím po tom ho vyřešit. Chci odvetu a on to dobře ví. Po zápase sdělil, že mi ji dá, pokud vyhraju nějaký zápas, tak jsem zase tady. Přes Honzu Rybku se hodlám dostat ke Kobrovi. 


Rybka je ale hodně těžký soupeř. S Králem Pablem v kleci zametl. 
Nečeká mě s ním vůbec nic jednoduchého. Mohl jsem si vybrat i snazší soupeře. Nebudu říkat jaké, ale vážně je to tak, jenže já nikoho lehkého nechtěl. Chtěl jsem náročnou výzvu. A tou Rybka určitě je. 

Cítíte velký tlak, abyste nezaváhal znovu?
Přesně tak. Cítím tlak od fanoušků, ten největší ale kladu sám na sebe. Přiznám se, že v hlavě jsem z toho fakt v p*deli. Už jen kvůli sobě musím tenhle zápas prostě vyhrát. 

Cítíte tlak i od vedení Clashe?
Z téhle strany tolik ne. Co si budeme povídat, já fakt nejsem žádný fighter (s úsměvem). Snažím se dělat bordel a show. Od toho tu jsem. 

Změnil jste teď něco v přípravě?
Určitě ji beru mnohem vážněji. Zatímco na Kobru jsem trénoval jen jednou týdně, teď hned čtyřikrát. Našel jsem si gym, našel jsem si trenéry, celkově se cítím fakt dobře. Když jsem podepsal smlouvu, měl jsem 111 kilo, teď už jen 98. Lidi si řeknou, že v tom hrají roli psychotropní látky. Nepopírám, že je znám, teď už ale na drogy fakt s*ru. Uvědomil jsem si, že bez nich vede člověk mnohem lepší život. 

Chtěl byste něco vzkázat soupeři?
Ať jde do pr*ele! Ať se trochu uklidní. 

A čím se odměníte, až ho porazíte v kleci?
Odměním se, až zbiju Kobru.