Tímhle náš zápas padá. V Clashi už nemá Aleš místo, řekl Le Sy o Bejrovi

Tomáš Le Sy.

Tomáš Le Sy.FOTO: Clash of the Stars


Dlouho volal po souboji s Tomášem Le Sym. Působil, jako by ho nikdo jiný než šéf Clashe snad ani nezajímal. O to více překvapilo, že se Aleš Bejr stal majitelem konkurenční organizace Red Face, což v pondělí slavnostně oznámil na tiskové konferenci. Podle fanoušků udělal velkou chybu, jedna věc je každopádně už teď jistá. Z jeho bitvy s Le Sym nic nebude. 


"Tímhle náš zápas padá. Pokud se chce Aleš spojovat s konkurencí, tak tím pádem už nemá místo u nás. To je jasné," řekl majitel Clash of the Stars pro outsport.cz, které ho požádalo o reakci. 

Že Psychopat Bejr opustí Clash ještě dřív, než se stihne pobít s Le Sym, asi všechny šokovalo. Stejně jako to, kam povedou jeho další kroky. "I pro mě je to překvapení, nečekal jsem to. Moc tomu nerozumím. Nemyslel jsem si, že je Aleš až takový i*iot," poznamenal Le Sy.


Zajímavé ale je, že Bejr sní o souboji s ním dál. Na tiskovku si dokonce přinesl ženskou figurínu s Tomášovou maskou na obličeji. Zlostně do ní bušil, vyhrožoval jí. Nebere to Le Sy tak, že se na něm chce Psychopat pouze zviditelnit?

"Spíš si myslím, že dostal strach. Asi si uvědomil, že zápas se mnou pro něj není dobrý nápad, tak zvolil cestu, jak z něj pryč," uzavřel populární šéf Clash of the Stars.

Bejr stihl v jeho show dva zápasy a oba prohrál. V MMA podlehl Filipu Grznárovi, v boxu nestačil na Jaromíra Soukupa. Hrubými fauly si zajistil bleskovou diskvalifikaci.