Šok na scéně, Bejr přestoupil ke konkurenci. Z hvězdy Clashe se stal majitel Red Face

Alej Bejr a problémy v Clashi...

Alej Bejr a problémy v Clashi...FOTO: Clash of the Stars


Tak tohle se nečekalo. Jedna z hlavních postav Clash of the Stars Aleš Bejr přestoupil ke konkurenci. Stal se majitelem a promotérem organizace Red Face, která zatím marně bojuje o větší pozornost diváků. Právě známý Psychopat má fanoušky přilákat. Tato informace byla zveřejněna v pondělí na tiskové konferenci.


Že Red Face převezme nový boss, se vědělo delší čas. Zúčastnil se už tiskovky na konci ledna, tehdy však jeho tvář zůstala zahalena maskou. Fanoušci měli tipovat, kdo se pod ní skrývá, v pondělí bylo jasno. Novým šéfem organizace je Aleš Bejr. Vyhlášený šílenec, jehož jenom na Youtube sleduje přes 200 tisíc lidí. 

Bejr se dostal do povědomí natáčením videí s bezdomovci, skutečnou slávu mu ale zajistil až Clash. Zápasil tam dvakrát a pokaždé prohrál, svou roli Psychopata plnil ovšem dokonale. Řádil před klecí i v ní. 

Nejdřív v MMA podlehl Filipu Grznárovi, pak si dal box s Jaromírem Soukupem. Jejich zápas byl vrcholem zatím nejsledovanějšího Clashe, fanoušci si ho ale příliš neužili. Místo skutečného boxu předvedl Bejr řadu faulů. Ani ne po minutě byl diskvalifikován. 


Jeho hlavním cílem byl však od začátku Tomáš Le Sy. Šéfa Clashe dokonce napadl i před diváky, v kleci k tomu ale nejspíš nedojde. Než se stihli domluvit, Psychopat si vzal pod křídla Red Face. 

"To ču*íte, vy močky! Jsem nový majitel a taky promotér," řekl na úvod pondělní tiskovky Bejr, který vedle sebe měl ženskou figurínu s Le Syho maskou na obličeji. Hned ji začal mlátit. "Ty mi furt utíkáš, schováváš se někde pod pódiem. Takhle ale dopadneš, až přijmeš náš zápas," hřměl Bejr, jenž zjevně doufá, že se s ním Le Sy utká 6. dubna na Red Face 3.

Je to nanejvýš nepravděpodobné, stát se ale může cokoliv.