Pro mě je to životní šance. Po výhře se totálně ožeru a pomiluju dvě holky najednou, říká Kotlár

Securiťák Jarda Kotlár.

Securiťák Jarda Kotlár.FOTO: Clash of the Stars


Ve svém prvním MMA zápase byl sice kulturistou Karlosem Bendou nelítostně sestřelen už v prvním kole, přízeň fanoušků si však získal i tak. Vlastně ji měl už dávno předtím. Legendární postavička z Youtube, obrovitý Securiťák Jarda Kotlár, si teď v Clash of the Stars zkusí repete. Na turnaji v O2 Universum vyzve 11. března dalšího pořízka Tomáše "Abeho" Charváta a slibuje, že tohle bude ta pravá Kotlárova verze!


Jardo, jak se těšíte na to, až se proti Abému postavíte do klece?
Těším se hrozně moc, pro mě je to životní šance. První zápas jsem prohrál, takže teď už musím zvítězit. Dávám do toho fakt všechno. Chci si napravit své jméno, svoje postavení.

Až tak moc vás prohra s Bendou trápí? 
Přesně tak. Chci se k němu probojovat zpátky. Já jsem na něj měl, ale podcenil jsem přípravu. Neměl jsem trenéry, neměl jsem vůbec nikoho, kdo by mě adekvátně připravil. Trénoval jsem sám. Sice mi pomáhali dva kamarádi od nás z Kaplic, ale vlastně mi jen drželi lapy. Neměl jsem žádný sparing ani trénink přímo v kleci. Nevěděl jsem, co to je a podle toho to i dopadlo.

Tentokrát už je příprava jiná?
Naprosto. Teď mám trénery hned dva. Na postoj boxera Džorže a na grappling Dominika Pánka, který mě připraví na MMA fight. Teď už to bude ve stylu a na vysoký úrovni! Vyhraju jeden, možná dva zápasy, a jdu si pro Bendu zpátky. 

Takže se můžeme v boji těšit na úplně jiného Jardu Kotlára?
Teď uvidíte toho originál Jardu Kotlára. Vyhecovaného a připraveného do boje. 


Bude Abé snazší soupeř než Benda?
Úplně upřímně, Benda je ten nejsilnější soupeř, na kterého můžete v Clash of the Stars narazit. Každý ho podceňuje, každý ho furt vyzývá. Nikdo z těch lidí si to s ním v kleci ale neprožil. Já jo a vím, jaký má fakt rány. Mně samotnýmu řekl ten zápas hodně a chci mu to vrátit.

Před zápasem jste se dost špičkovali. Jste kamarádi?
Jasně, jsme kámoši. Tenhle trashtalk a všechno kolem, to k tomu prostě patří. Benda je inteligentní, já taky nejsem naprostej blbeček. Sice nemám maturitu, zase ale nejsem psychouš, co někde mlátí lidi ve stavu 0,5. Jsem zkrátka kluk z ulice a mám srdce na tom správným místě. Že mezi námi byly nějaký hroty, to je součást toho všeho. 


Jak to bude s Abém? 
S ním je to zatím v klidu. Na vysoký úrovni a ve stylu, jak to má být (směje se). Nějaký hroty ale ještě budou, to je jasný.

Z čí strany přijdou?
Uvidíme. Když ne z jeho, tak z mojí. 

Jak bude váš zápas probíhat?
Bude to rychlý a tvrdý. Já se s tím sr.. prostě nebudu!

Až vyhrajete, jaká bude oslava?
Totálně se ožeru a pak se pomiluju s dvěma holkama najednou (směje se). 

A jaký názor máte na Clash of the Stars?
Teď vážně, hrozně moc jim děkuju, že toho můžu být součástí i já. Sem se dostane jen málokdo. Že jsem dostal tu možnost a poznávám nový skvělý lidi, za to jsem fakt vděčný. Vždyť tahle organizace konkuruje ve sledovanosti Oktagonu, tak to prostě je. 

Na trh se dostává i fackovaná nebo-li Red Face. Šel byste i do ní?
Slyšel jsem o tom, už jsem dostal nabídku. Jestli ale do toho půjdu, to teď opravdu nevím. Soustředím se jen na zápas s Abém, všechno ostatní budu řešit až pak.