Oceňuji, že nemá krk. Sehnat plachtu na tank určitě nebylo jen tak, vysmál se Benda Droběně

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


V Clash of the Stars porazil oba Kotláry - Jardu i Diega, teď ho chce do klece Kotlárová Lucie. Obtloustlá "hvězda" Red Face, která dostala chuť na něj i jeho přítelkyni. Jenže má smůlu. Ve videu na Youtube Karlos Benda zdůraznil, že z toho určitě nic nebude. Zároveň připomněl, že stejně jako Diego Droběna lže. 


"Hned na úvod chci říct, že já i má přítelkyně z toho máme jenom čurinu. Byl bych rád, kdybyste to tak i brali, protože je to pouze sranda. Nic víc z toho určitě nekouká. Čistě se jen zasmějeme lidské hlouposti, a to je vše," zdůraznil Benda, aby bylo každému jasné, že Kotlárovou nebere vůbec vážně. 

Zdá se nepravděpodobné, že by čtvrt tuny vážící princezna opravdu přišla do klece. Aby ale zviditelnila sebe i Red Face, snaží se neustále vyzývat Karlose a jeho přítelkyni. Že zakládat své promo na hvězdě jiné organizace je poněkud přes čáru? Samozřejmě.


"Musím ale ocenit Lucinky tričko, protože sehnat plachtu na tank určitě nebylo jen tak. Taky oceňuji, že nemá vůbec krk. To znamená, že kdyby s ní Janča šla do zápasu, nemůže ji uškrtit," poznamenal vtipně svalovec z Moravy. "Nebylo by to ani potřeba. Oběhla by dvakrát klec a bylo by po ní," pousmála se jeho láska, která už dříve zdůraznila, že o zápasy nemá zájem. Pracuje jako zdravotní sestřička a je naprosto spokojená. Bomby v kleci nechá na Karlosovi. 


Ten se i ve videu snažil chovat jako gentleman. Občas si z Růženy vystřelil, ale neřekl nic, co by bylo přes čáru. Na rozdíl od ní. Když ho totiž Kotlárová obvinila z toho, že Diegovi přál smrt na rakovinu, nemluvila pravdu. 

"Přátelé, vím, že je hnusný, že si tady děláme trochu srandu z něčího vzhledu. Na druhou stranu, ta osoba si nic jiného nezaslouží. První, co ten člověk udělal, že mě začal urážet na sítích. A hlavně ta ulhanost… Samozřejmě není pravda, že bych Diegovi přál smrt. Jistě to víte. On přál několikrát smrt mně, dokonce i mojí mamince, já jemu ale ne. Mám mozek a něco takového bych nikdy neřekl. Jen jsem zmínil, že ho dohnala karma. A za tím si stojím," prohlásil nejpopulárnější bojovník Clashe.

A zmínil také Droběny slova o tom, že si proti sobě vybírá jen slabé protivníky. "Je to pořád dokola. Tak zaprvé, já si žádného soupeře nikdy nevybral. A zadruhé, oni furt vyzývají mě. Po Diegovi to udělalo tohle monstrum a je fascinující, že je ještě obéznější než on. Znovu opakuji, omlouvám se, že si tu děláme šoufky ze vzhledu něčí osoby. Je to ale možná lepší než řešit jejich inteligenci, jejich chování," uzavřel Benda, který by se měl představit na Clash of the Stars 7 v Ostravě. Nejspíš s vítězem bitvy Marka Surose s Tomem Atomem.