Jednou rukou zvedne traktor, v lesích běhá maratóny. Neuvěřitelná Droběna

Droběna...

Droběna...FOTO: RED FACE


Ať už do klece nastoupí či ne, skoro to vypadá, že hlavní tváří turnaje Red Face 3 má být právě ona. Čtvrttunová princezna Droběna Kotlárová řádí na sociálních sítích organizace, každý druhý příspěvek se týká právě jí. Zvedá traktor, táhne jeep, po lesích běhá maratóny. Byť je to samozřejmě pouze kamufláž, Red Face ji promuje zběsilým tempem, u fanoušků tím ale příliš neboduje. Spíš než v kleci by Droběnu chtěli vidět pracovat!


Těžko říct, kde Red Face přišlo zrovna na ni, po strašidelné tiskové konferenci se ale zjevně přitvrdilo. Hledá se někdo, kdo konečně zaujme. Možná by mohla vyjít sázka na Droběnu, ostatně na mušku si vzala hvězdu Clash of the Stars Karlose Bendu. 

"Hej more, co ty si myslíš, Bendo? Že se tě bojíme? My, Kotlárovci?! Jsi spadnul z višně na znak, ne? Můj bratranec Diego je chudák nemocnej a ty mu přeješ rakovinu? Tak to teda ne! Já a ty, pojď se mnou do zápasu. A pokud ne, tak chci tu tvoji Janu Zelinkovou," ukázala Droběna na Instagramu na Karlose a jeho přítelkyni. 

Když jí ani jeden z nich neodpověděl, rozhodla se svou výzvu několikrát zopakovat. S tím rozdílem, že nyní už nesedí na gauči, ale "dře" v potu tváře. 

"Zatímco já tady dělám dvoufázový tréninky, ty si, Bendo, válíš doma šunky. Ta váha se sama neudělá!" pochlubila se Droběna po jednom ze svých nadlidských "výkonů" na Instagramu. 


Jelikož z ní Red Face dělá nejsilnější ženu Česka, musí to tak vypadat, dojem je někdy silnější než realita. A Droběna se vážně činí. Na posledním videu zvedne jednou rukou traktor do výšky. "Včera čtyři tuny, dneska 40!" hlásí při tom fanouškům.

Některé to baví, některé ne. V komentářích však vítězí názor, že tímto druhem humoru Red Face zesměšňuje samo sebe. Samostatnou kapitolou je pak to, že fanouškům slibovalo přivést do Česka hvězdy světového MMA….

"Řekněte mi, kde k takovému člověku sakra přijdete? Kdo to vůbec je? Není to ta, co permanentně nadává na vládu a říkala, že Jurečka nebo kdo je vypasenej jako prase?" ozval se jeden z kritiků. "Má to vlastní výběh, nebo to normálně běhá mezi lidma?" ptá se na Instagramu další. "Tak jakou slabost asi nahlásila na pracáku, aby nemusela do práce? Záda nebo jiné problémy? Myslím, že by pracák hodně zajímalo, že tenhle Olgoj Chorchoj vysává systém," přitvrdil třetí. 

Jak moc to Droběna myslí vážně, se dozvíme už v dubnu na Red Face 3.