Droběna z Red Face chce pomstít Kotlára. Dostala chuť na zápas s Bendou

Diego Kotlár.

Diego Kotlár.FOTO: Clash of the Stars


Říká si Droběna a v Red Face hodlá získat pás šampiona. To však není všechno. Čtvrt tuny vážící princezna přichází na scénu s cílem pomstít svého rádoby bratrance Diega Kotlára, jenž si uřízl ostudu v duelu s Bendou. Právě na Karlose teď dostala Droběna chuť. 


Byť měl Kotlár plnou pusu řečí, proti Bendovi vydržel v boji jenom chvíli. Utkali se na Clash of the Stars 5 a po kopačce do břicha se Diego hned vzdal, i proto měl příště vyměnit MMA za sumo. Do přetlačované s Gappou ale vůbec nenastoupil. Vymluvil se na zdravotní potíže, těžko ovšem říct, jaká byla pravda. 

Tak jako tak, místo Diega se do klece chystá Droběna. Nová "posila" Red Face, kde se jí teď hledá soupeřka. Koho by si přála zalehnout ona sama? 

"Hej more, co ty si myslíš, Bendo? Že se tě bojíme? My, Kotlárovci?! Jsi spadnul z višně na znak, ne? Můj bratranec Diego je chudák nemocnej a ty mu přeješ rakovinu? Tak to teda ne! Já a ty, pojď se mnou do zápasu. A pokud ne, tak chci tu tvoji Janu Zelinkovou," ukázala Droběna na Instagramu na Karlose a jeho přítelkyni. 


Že je to od ní drzost nejvyššího kalibru, ani není třeba dodávat, ostatně sám Diego si dovolil vyzývat i Karlose Vémolu. Laso od Droběny však nezůstalo bez odezvy. Jen ho zachytil někdo jiný, než asi čekala. 

"Tak co, drobku, už jsi rozdýchala svůj včerejší monolog? Jako chápu, že sedět na sedačce a mluvit musí být pro tebe dost vyčerpávající. Co ale nechápu, proč vyzýváš toho Karlose. Chceš se ho dotýkat, nebo co? Holka, jsi úplně mimo mísu. Kdybys byla Jolanda, věděla bys, že tě čeká velký špatný. Karlos ani Jana s tebou do klece určitě nepůjdou, já ale ano. Karlosi, budu se za tebe bít," odpověděla super těžké váze jistá Regina.

Zda se alespoň jedna z nich objeví v kleci, se dozvíme v dubnu na Red Face 3