Fotbalisté a nečekaná oslava. Tác s dortem skončil na obličeji

I takto se dá slavit.

I takto se dá slavit. FOTO: Football Club Trinity Zlín


V závěru pondělního tréninku FC Trinity Zlín bylo veselo. A-tým je aktuálně na Maltě, kde se připravuje na jarní část ligy a zrovna v pondělí 16. ledna slavili dva z hráčů narozeniny. Jakub Kolář oslavil třiadvacáté narozeniny a spoluhráč Youba Dramé šestadvacáté. Aby měli oba hráči pěknou vzpomínku, přichystal si pro ně zbytek týmu překvapení v podobě dortu. 


Trenér Vrba ukončoval trénink závěrečnou řečí, když v tom se k oslavencům zezadu připlížili dva spoluhráči, kteří jim přimáčkli tác s dortem na obličej. Bylo patrné, že oslava byla řádně naplánována a oslavenci neměli do poslední chvíle nejmenší tušení co se na ně chystá. Dort si jistě vychutnali všemi smysly, jen na ostatní hráče moc nezbylo. 

Český stoper a francouzský křídelník měli plné ruce práce s odstraněním dortu ze svých obličejů a přijímáním gratulací.

Zlínští "Ševci" odcestovali na Maltu v pondělí 9. ledna a účastní se zde Tipsport Malta Cupu. 


Během jedenácti dní bylo v plánu odehrát tři přípravné zápasy. První ze zápasů absolvovali ve středu 11. ledna proti slovenské Trnavě, ve kterém remizovali 1:1. Ve druhém nastoupili v úterý 17. ledna proti německému Sandhausenu, kterému podlehli 2:1. Poslední ze zápasů je čeká ve čtvrtek 19. 1. proti Liberci, se kterým si zahrají o celkové třetí místo. 

Před druhým přípravným zápasem se k týmu připojili i dvě nové posily - hrotoví útočníci Libor Kozák a Filip Balaj. Trenér Vrba apeloval na vedení ohledně přizvání posil. Nyní věří, že kvalita těchto hráčů pomůže týmu v útočné fázi, která nebyla úplně optimální. Vrba se k týmu připojil jako nový trenér před začátkem zimní přípravy a atmosféru v klubu hodnotí jako pohodovou. 

Zlín se bude v jarní části snažit zachránit. Podle Vrby má jeho tým na to, aby se ze současného 15. místa dostal alespoň do středu tabulky.