Zničili jste mi celý život. Mně i mojí rodině, vzkázal Kotlár vedení Clashe. Chce vysoudit peníze za žloutenku

Diego Kotlár.

Diego Kotlár.FOTO: Clash of the Stars


Konečně šel s pravdou ven. Na Tik-Toku přiznal, jak to s ním aktuálně vypadá, že místo rakoviny ho trápí žloutenka typu C. Kvůli ní přišel Diego Kotlár o sumo zápas s Gappou, navíc ho vyhodili z práce. A viníkem je podle něj vedení Clash of the Stars, na jehož turnaji se měl údajně nakazit. 


"Zdravím vás, lidi. Mám pro vás vyjádření ohledně mé nemoci, práce i Clashe. Doteď jsem musel mlčet, protože jsem podepsal mlčenlivost, teď už s tím ale půjdu ven. Řeknu vám, jak je to celkově. Do zápasu s Karlosem Bendou jsem šel jako zdravý člověk, krev jsem měl naprosto čistou. Po půl roce jsem ale měl mít zápas s Gappou, tak jsem si nechal udělat testy nové a vyšlo mi, že jsem pozitivní a reaktivní na žloutenku typu C," prozradil tenhle tlouštík a dodal, že se musel nakazit od Krále Berouna, který na stejném turnaji zápasil taktéž.

"Co se jeho týče, tak s námi obýval hotel. Když jsme stáli venku a chlastali s klukama, pil s námi z jedné flašky. Navíc když mi Benda rozbil hlavu, lékaři mě vzali do nějakého kumbálku, kde mě ošetřovali spolu s ním. Šili mi hlavu a právě tam jsem to musel dostat, když se mi po půl roce ukázalo zrovna tohle. Nikdy v životě jsem totiž nefetoval. Nikdy jsem nebral drogy, jsem zásadně proti nim. Maximálně jsem si zahulil," uvedl s tím, že Král Berouna o žloutence samozřejmě ví a neléčí se z ní.


Potom naznačil, že lhát o své nemoci ho přimělo vedení Clashe. "Mrzí mě, že jsem musel všem říkat, že mám rakovinu, když to přitom byla celou dobu žloutenka. Clash mi navíc nebyl schopen nijak pomoct. Když má pod sebou lidi, co mu dělají vejvar, sledovanost a peníze, měl by se k nim chovat tak, aby k podobným věcem vůbec nedocházelo. Zabil mi tím celý život. Skrz mě navíc ohrozil i moje děti a mou manželku," postěžoval si Kotlár a potvrdil, že chce peníze. Hodně peněz!

"Když vám píšu, že se s vámi chci domluvit, tak se ani neozýváte. Řekli jste mi pouze to, že až budu zdravý, vezmete mě zpátky, ale já od vás budu chtít kompenzaci a vyrovnání. Přišel jsem totiž o zápas s Gappou i o práci, navíc i o zápas v Red Face. A to všechno kvůli vaší neschopnosti. Je v tom zamotaný advokát i státní prokurátor, obrátil jsem se přímo na soud. Takže kluci z Clashe, buď se se mnou vyrovnejte za všechno, o co jsem za ten půlrok přišel, nebo to budeme řešit jinak. Měl jsem vás rád, ale zničili jste mi celý život. A zničili jste ho i mé rodině," dodal v emotivním výlevu Diego, který chce zjevně z Clashe vytřískat, co se ještě dá. 

Už dlouho se totiž ví, že podepsal smlouvu s konkurencí, čímž se de facto připravil o budoucnost v organizaci. Jak to s ním bude dál?