Zásah. Italská biatlonistka střílela ve studiu na nahého chlapa

Dorothea Wierer.

Dorothea Wierer.FOTO: Profimedia.cz


Při biatlonových závodech je vždy nepřehlédnutelná. Stejně tak tomu je v civilu, naposledy se tak stalo i za přítomnosti kamer. Tato Italka je dominantní na sportovní scéně, když vkročí do televizního studia, je také středem pozornosti, stejně jako na svazích s lyžemi a puškou na zádech. Dorothea Wierer se stala v týdnu hlavní hrdinkou epizody pořadu Rai 2 "Stasera c'e Cattelan", jehož cílem bylo především zviditelnit biatlon.


Dorothea Wierer se v rozhovoru s Alessandrem Cattelanem, italskou verzí Jimmyho Fallona, spíše než sebe, snažila veřejnosti představit biatlon, předvedla také pěknou praktickou ukázku s laserovou puškou, samozřejmě trefila pět z pěti.

Šlo o zábavu, takže italská sportovkyně mířila na svlečeného muže, který držel před sebou terč. Ukázka práce s puškou ve stoji. Pět terčů na nahém muži, který imitoval Johna Cenu z oscarové noci. 

Pak Wierer promluvila o své největší noční můře biatlonistky. "Kromě toho, že vám ztuhnou ruce a nohy, je to i pozdní příchod na start. Byla jsem traumatizovaná, když jsem přišla pozdě na štafetu," citoval jí server fondoitalia.it.


Wierer vstoupila do ateliéru s elegancí, obvyklým úsměvem a velkou lehkostí, jako vždy. Italka začala tím, že mluvila o práci, kterou bude dělat v létě na Eurosportu, to půjde o komentování letních olympijských her.

Nakonec Italka promluvila i o své budoucnosti. "Dnes je mi 33 let a blížím se ke konci. Někteří skončí ve třiceti, jiní v pětatřiceti. Ještě jsem se nerozhodla, co budu dělat, máme doma olympiádu, tam jsem vyrůstala a bylo by to hezké, ale zbývají ještě dva roky. Uvidíme, zatím pojedu na dovolenou," usmála se biatlonistka.

Jedno je jisté, Dorothea Wierer potvrdila roli skvělé ambasadorky biatlonu. Vše ale jednou končí. Kdy skončí tato půvabná Italka?