Youtuber, který se stal boxerem. Jake Paul potvrdil zápas s drsňákem z MMA

Jake Paul.

Jake Paul.FOTO: DAZN


Jake Paul potvrdil, že se utká s Natem Diazem poté, co byl jeho odvetný boxerský zápas s Tommym Furym zrušen. Zápas se bude konat 5. srpna v American Airlines Center v Dallasu. A na Paula nečeká žádná lehká výzva, jelikož Diaz je jedním z nejlepších bojovníků v historii UFC.


Paul však hýří optimismem. "5. srpna si připomeneme pohřeb Nathaniela Diaze, když ho pošleme v rakvi zpět (k Dana Whiteovi, prezident UFC). Na pohřbu bude zajištěno občerstvení. Dress code je Black Tie," napsal na svůj Instagram. 

Zápas bude vysílán na DAZN PPV a bude to 50-50 spojení mezi Paulovou Most Valuable Promotions a Diazovou Real Fight Inc, což je vůbec poprvé, kdy se Diaz bude propagovat sám. 

Paul v únoru prohrál s Tommym Furym, což byla jeho vůbec první boxerská porážka. Očekávalo se tak, že on a mladší bratr Tysona se utkají znovu v odvetě.


"Svět si teď myslí, že jsem zranitelný, přitom jsem jen soustředěnější než kdy dřív. Můj tým chtěl, abych příště vzal snadný zápas, jako je KSI, ale na to nejsem stavěný. Nate Diaz je považován za jednoho z nejdrsnějších bojovníků všech dob, ale on a jeho tým si příliš dlouho pouštěli pusu na špacír."

Dvojice se v posledních 18 měsících pouštěla do vzájemných slovních přestřelek na sociálních sítích a ani Diaz si z nadcházejícího zápasu nedělá vrásky. 

"Jsem tady, abych ho pokořil. Jsem král bojových sportů a pak se vrátím, abych získal pásy UFC. Podělal jsem Conora za to, že vyváděl, a teď jsem tady zas, jako superhrdina skutečného bojového zápasu, král skutečného bojového zápasu," cituje Diaze Mirror.