Volant vyměnila za OnlyFans a teď dráždí fanoušky fotkami v bikinách

Renee Gracie.

Renee Gracie.FOTO: Profimedia.cz


Bývalá řidička australských závodů Supercar a současná hvězda portálu OnlyFans, Renee Gracie, rozvášnila fanoušky na sociálních sítích svou nejnovější fotkou v bikinách.


Na svém Instagramu, kde pravidelně sdílí pikantní snímky, nasbírala Gracie více než 200 000 sledujících. Na aktuální sérii tří snímků se v sexy pózách ukázala v modrých a červených bikinách. "Donutím tě se podívat," napsala do popisku k poslední fotce.

Fanoušky tyto fotky samozřejmě nenechaly chladnými. Komentáře oplývají pochvalami jako "Naprosto nádherné." "Páni, nádhera." či "Krásná jako vždy." Jiní fanoušci se chytli popisku a zareagovali na něj. "Ty mě vždycky donutíš se podívat," píše jeden z nich. "V tvých očích vidím ráj," ztrácí se ochotně další z fanoušků v jejích půvabech. 

Gracie odešla ze závodění v roce 2017 poté, co jezdila v závodech Carrera Cup a Super2. Rozhodla se tak poté, co nevydělávala dost peněz na to, aby mohla ve své vášni pokračovat. Místo toho změnila kariéru, ve které mohla co nejlépe využít svůj vzhled.


Nicméně hvězda OnlyFans oznámila, že se vrátí za volant v sérii GT World Challenge Australia. Gracie naznačila návrat do sportu už minulý měsíc, když bylo oznámeno, že bude hrát v novém dokumentárním filmu, který bude následovat po jejím návratu za volant. Nyní je její návrat oficiální.

Gracie to uvedla na webových stránkách GT World Challenge Australia. "Návrat do sportu jsem začala plánovat v roce 2021, kdy jsem začala vážně jednat s lidmi a zjišťovat, co je možné. První náznaky ukazovaly, že bude problém najít podporu v rámci odvětví, aby to fungovalo, takže jsme si vzali čas na plánování a sestavení ideálního programu," zní její vyjádření. 

"Některé příležitosti, které se naskytly, byly správné a jiné špatné, ale hvězdy se seřadily tak, že se to všechno podařilo dát dohromady. Všechno fungovalo a zapadlo na své místo a já jsem opravdu šťastná se všemi, se kterými pracuji a kteří byli součástí této cesty. Byl to pro mě důkaz, že ano, nastal čas vrátit se k závodění."