VIDEO: Šílený pohled na hrůzostrašný pád do příkopu

Tohle nechcete zažít.

Tohle nechcete zažít.FOTO: Inoki Bom-Ba-Ye x Ganryujima

Galavečer v Tokiu v tradiční Sumo Areně přinesl výhry, porážky, ale také jeden hrůzostrašný pád, který fanoušky vylekal. Tohle byl jeden z nejpůsobivějších momentů středečního turnaje Inoki Bom-Ba-Ye x Ganryujima. 

Souboj mezi Hidenorim Ebatou a Marcusem Auréliem přinesl moment, kde byl první jmenovaný v boji nabrán, poponesen a doslova zahozen mimo bojovou plaformu. Povrch pod mlhou byl lehce polstrovaný, ale Ebata přesto nebyl schopen pokračovat po nečekaném a silném hodu. Ve videu se na tento okamžik můžete podívat sami. 


Tento neuvěřitelný konec znamenal pro Aurélia úspěšný návrat do akce. On nebojoval od prohry na akci Ganryukima v roce 2017.

Středeční akce, která předložila sestavu převážně smíšených zápasů, také nabídla návraty bývalého šampiona střední váhy Bellatoru Rafaela Lovata Jr. a Melvina Manhoefa.


Akce se účastnil také český karatista Jan Soukup. Jeho protivníkem byl muž s přezdívkou Šrek, tím je Hideki Sekine. MMA fight s upravenými pravidly dvou velkých chlapů. Devětačtyřicetiletý Japonec nakonec zvítězil. 

"Umí v postoji co já na zemi, takže to bude zajímavé. Karate vs. BJJ. Trošku mi tam nehrají kila, má 115 kilo, ale o to to bude zajímavější boj, dám do toho vše," řekl před odletem Soukup.