Veselo na vážení. Blonďatá kráska popíjela pivo a jedla hamburger

Elle Brooke a Faith Ordway na vážení před sobotním zápasem.

Elle Brooke a Faith Ordway na vážení před sobotním zápasem.FOTO: DAZN

Že je dělání váhy hlavně neúprosný dril a lopota? Ne vždycky. Boxerka a hvězda OnlyFans Elle Brooke o tom ví své. Před svým dnešním soubojem s Faith Ordway totiž na pekelný stroj dorazila vysmátá a s dost nezvyklými proprietami. V jedné ruce měla hamburger, v druhé kelímek s pivem!


Když na váhu, tak s plným žaludkem. Zřejmě to si řekla Brooke, kterou dnes čeká zápas na Misfits Boxing v Londýně. Do "hambáče" se s chutí zakousla jen krátce před vážením, dokonce ho nabídla i soupeřce. Ta se sice smála, ochutnat její svačinku však odmítla. 


Pikantní je, že navzdory těmhle kalorickým bombám navážila půvabná blondýnka ještě méně než hladová rivalka. Brooke měla 137 liber, Ordway o 1,8 liber víc. Jak to bude v samotném boji, je samozřejmě otázkou, jasná výšková převaha ale bude na straně druhé jmenované.  

"Jako velkou nevýhodu to nevnímám. Vždy jsem měla velkou sebedůvěru, když přišla tahle nabídka, tak jsem ji využila. Co jsem měla možnost vidět, Faith vypadala velice dobře," citoval Brooke britský Mirror.


Ta v ringu debutovala v létě loňského roku, kdy porazila účastnici reality show Love Island AJ Bunker. Ordway tuhle výhru sice ocenila, zároveň se ale otřela do boxerských kvalit své dnešní soupeřky.

"Podle mých zpráv trénovala na svůj debut pouhé dva měsíce. Upřímně si myslím, že za tak krátkou dobu se z vás velká boxerka nestane," konstatovala modelka, kterou jen na TikToku sleduje skoro pět milionů uživatelů. Pro ni to v boxu bude premiéra, její loňský zápas byl totiž na poslední chvíli zrušen. 

"V posilovně jsem strávila déle než rok, připravená jsem dobře. I Brooke pocítí mou sílu. V jejím prvním zápase nečelila tomu, co ji čeká se mnou. Tohle bude něco úplně jiného. Zasypu jí údery, věřím v knockout. Myslím, že se mnou bude mít větší problémy, než by kdy čekala," poznamenala Ordway.

"O tom tedy pochybuji. Když jsem dokázala ustát rány od Ebanie Bridges, dokážu ustát i ji," kontrovala plavovlasá lvice.