Vencíček má destičky v hlavě. Za facku od Bejra dostal patnáct tisíc, řekl Tong Po, jenž padl na Red Face

Tong Pa.

Tong Pa.FOTO: outsport.cz


Když nepočítáme parádní výkon francouzského komika Jean-Claude Mémorta, jenž snad už navždy vyprášil Freescoota z bojových sportů, či tradičně skvěle nachystaného Vargase, který v kleci exceloval proti Boykovi, byl tohle jeden z mála zápasů, na který mělo smysl se na Red Face 3 dívat. Se skutečným MMA sice neměl moc společného, oba muži se ale alespoň vydali ze všech sil. Superman Erik Máša porazil ve druhém kole Tong Pa. Přitom zápas vzal jen krátce před turnajem jako náhradník za cirkusáka Vencíčka, s nímž by se poražený měl snad utkat na jednom z příštích turnajů. 


"Cítím se pěkně rozkopaný, ale v pohodě. Neporazil mě Máša, porazila mě moje vlastní fyzička. Já už jsem prostě bojovat dál nemohl," přiznal Tong Po v rozhovoru pro outsport.cz, jemuž lis na kov kdysi zkrátil tři prsty na ruce. Od té doby je na podpoře, takže každá koruna se hodí. I proto vzal zápas v Red Face, v kleci ale dostal celkem naloženo. 

"Napište tam, že jsem nechal Erika zvítězit, že příště uspěju já," pousmál se a pak zvážněl. "Ale ne, zaslouženě nade mnou vyhrál. Párkrát mě tvrdě trefil. Sice nikdy ne tak, aby mě složil na zem, v kleci mi už ale došly síly. Už nebylo v mých možnostech se s ním mlátit dál. Příště se musím připravit daleko lépe," poznamenal Tong Po, jenž se měl v pražské Unyp Aréně pobít s někým úplně jiným. 


Jeho zápas s Vencíčkem se však musel odložit. O důvodech se čile spekuluje, teď k nim přibyl další z nich. "Vencíček má destičky v hlavě. Kdysi prodělal operaci hlavy a nikomu o ní neřekl. Zní to šíleně, ale vážně je to tak. To byl ten hlavní důvod. Plus samozřejmě to, že si sto světských přijelo pro Aleše Bejra až k němu domů," dodal s odkazem na vyústění konfliktu, který měl Psychopat s Vencíčkem před turnajem.

Sám Tong Po potvrdil verzi svých šéfů, že divočina při natáčení podcastu byla jen nahraná. "Vencíček inkasoval od Bejra strašnou facku, ale bylo to domluvené, dostal za ni patnáct tisíc korun.  Že měl pak i monokl, je sice pravda, nikdo z Red Face mu ho ale nezpůsobil. Když opouštěl natáčení, tak byl v pohodě. Musel si ho způsobit až potom," konstatoval Tong Po, jehož by měl příště čekat zápas s vítězem castingu Red Face.

Pořád však zůstává ve hře i jeho duel s Vencíčkem. "Já bych šel proti němu rád, jeho bych v kleci prostě smazal. On sám mi ale pár dní před turnajem volal s tím, jestli jsem připravený na to, že když vyhraju, přijede si sto světských i pro mě. Ne, na to tedy ready vážně nejsem. Jsem táta dvou malých kluků a na něco takového nejsem vůbec zvědavý. Nastoupil bych s ním pouze za předpokladu, že co se stane v kleci, taky tam i zůstane. Že do toho nebudou zatahováni další lidé," uzavřel jasně.