Vémola s Véghem se pobili v televizi. Jeden druhého zkoušel zfackovat tortillou

Karlos Vémola vs. Attila Végh.

Karlos Vémola vs. Attila Végh.FOTO: OKTAGON MMA


Na konci roku si spolu mají dát tanec v kleci, čtyři roky po jejich slavné bitce nastane čas k odvetě. Samozřejmě v Oktagonu, před pár dny se ale Karlos Vémola s Attilou Véghem střetli i ve slovenské Markíze. A bylo se na koukat. Jen vzduchem nelétaly pěsti, nýbrž něco zcela jiného. Slavní fighteři se fackovali tortillami!


Vyhlášení drsňáci, co si umí udělat legraci z jiných i sami ze sebe. Takovou pověst mají Vémola s Véghem, kteří se špičkují už hezkou řádku let. Když se na podzim roku 2019 konečně utkali v MMA, byl z toho Zápas století. A vítězem se stal rodák z Dunajské Stredy, který Terminátora sestřelil už v prvním kole.

Od té doby ale nebojuje. Věnuje se rodině, cepuje své následovníky a sem tam si odskočí do boxu. Zpátky mezi pletiva ho však dostane až odveta s Vémolou. Dojít by k ní mělo nejspíš v prosinci, teď je zatím prostor na jiná kolbiště. 


Třeba na ta televizní. Jedno takové si pro ně nedávno připravila Markíza. V rámci oblíbené show se tam oba muži postavili proti sobě, do rukou však dostali dost nečekané zbraně. Mlátili se totiž tortillami! A šli do toho fest, navíc ještě museli mít v ústech vodu. 

Těžko říct, kdo z nich si tenhle bizár užil víc. Oficiálně to dopadlo remízou. Na Vémolovi bude, aby nerozhodně nakonec skončila i jejich dlouholetá rivalita v MMA.