Vémola je zpět. Soupeře uškrtil, přijde odměna. Od manželky dostane dort

První gratulace po zápase.

První gratulace po zápase.FOTO: OKTAGON MMA


Karlos Terminátor Vémola si připsal na včerejším již 41. Oktagonu v Liberci další vítězství. Jako soupeře měl zkušeného amerického bojovníka Ala Matavaa. Karlos Vémola se zpočátku dopustil pár chyb, ale nakonec se mu podařilo ještě v prvním kole soupeře dostat na zem, kde ho utáhl.


Vémola byl největším favoritem celého sobotního večera. V Liberci se uskutečnilo celkem 11 soubojů. Nejvíce se však fanoušci těšili na zápas Terminátora, který si s bojovníkem z Americké Samoy poradil velmi rychle, za pouhé 3 minuty a 18 vteřin ležel na zemi.

Na začátku však byl Vémola nejistý a dokonce i lehce zavrávoral, když ho Al Matavao několikrát tvrdě udeřil. Po chvíli si již Terminátor vzal souboj do vlastních rukou a již v prvním kole vyhrál a bojovníka uškrtil. 

"Matavao má skvělou tvrdou ránu, ale je vidět, že mi ještě hlava drží, ale v O2 areně tyhle malé chyby nesmím udělat," uvedl Vémola ještě v kleci. 


Soupeř Karlose Vémoly měl problém již při pátečním ranním vážení, kdy nesplnil předepsaný váhový limit. Původně byl limit stanoven na 89 kg, před samotným vážením se limit ještě posunul na 92 kg, ale ani to Matavaovi nepomohlo a navážil 95,3 kg. 

Vémolu za měsíc čeká další souboj, tentokrát s Patrikem Kinclem v Praze v O2 areně, tady půjde o titul ve střední váze. Terminátor jde na to postupně, pokud Kincla porazí, chystá se na Attilu Végha.

"Attila Végh je skvělý šampion. Já prostě nemůžu s Kinclem prohrát, protože všichni tenhle zápas chcete. A ten zápas se stane, jenom když vyhraju a bude šampion proti šampionovi. Attilko, v prosinci se vidíme," pokračoval Vémola, který v 2019 již měl jeden zápas proti slovenskému zápasníkovi, avšak skončil pro něj prohrou. Nyní se těší na odvetu, která by se měla konat na konci tohoto roku.

Na sobotním Oktagonu nemohla chybět ani největší podporovatelka Karlose Vémoly, jeho manželka Lela Ceterová, která mu za odměnu slíbila dort.