Večer kočka, ráno žirafy. Vémola je jako Mauglí, pobyt v Africe mu zpříjemňují lásky jeho života

Karlos Vémola s ženou na dovolené v Africe.

Karlos Vémola s ženou na dovolené v Africe.FOTO: Karlos Vémola

Na očích má svou krásnou ženu Lelu i milovanou divou zvěř. Za tohoto idylického stavu tráví dovolenou Terminátor Karlos Vémola, jenž podlomené zdraví vyrazil léčit na daleký Mauricius. A pobyt v exotice mu viditelně dělá dobře. Zvlášť když i tady si dopřává svou velkou vášeň, tedy krmení exotických tvorů!


Skoro to vypadá, že bez chlupatých čtvernožců Vémola ani nemůže být. A o oni zase bez něj. Znát to je i z videa, na němž Terminátor večeří v africké luxusní restauraci po boku Lely, společnost mu tam ale dělá i někdo jiný. A sice mlsná kočka, která šla na jisto přímo k jeho stolu. 


"V celé restauraci není ani jedna, ale pode mnou se všechny schází. Asi vědí, že já jsem česko-slovenský Mauglí," žertuje na Instagramu Vémola a roztomilému návštěvníkovi ihned hodí kousek ze svého talíře. 

Druhý den už ovšem krmí o poznání větší kousky. Při návštěvě safari mají totiž s Lelou možnost sytit lvy i tygry, čehož oba náležitě využívají. Ovšem jde to jen s pomocí speciální pinzety. Na styl "z ruky do tlamy", jak je na to zvyklý z Vémolandu, musí fighter tentokrát zapomenout. 


Možná i proto ho suverénně nejvíc uhranuly žirafy. Ty zásobuje větvemi plnými listí a zvlášť jedné to od něj chutná natolik, že mu div nestrčí hlavu do talíře. "Už s tím musím fakt přestat, jinak je budu chtít všechny domů," žertuje na videu olomoucký rodák.


Ten už je zase plný života, ještě před pár týdny mu ale do smíchu nebylo. Kvůli těžkému zánětu v těle přišel o svou plánovanou odvetu s Patrikem Kinclem, tehdy to s ním vypadalo všelijak. Dnes už je však zpátky na nohou a připraven splnit všechny plány, které si pro letošek předsevzal. 

"Ondrovi Novotnému jsem řekl, že abych se srovnal fyzicky i psychicky, potřebuju mít nějaký cíl, nějakou metu. A tu mi on dal. Letos tak budu směřovat vše k tomu, abych získal znovu titul střední váhy. A jestli to bude odveta s Kinclem, to už je jen na něm. Chápu, že může být naštvaný, že jsem se zranil, ale to se prostě může stát. Stalo se to Michalu Martínkovi, Jirkovi Procházkovi a teď i mně," řekl nedávno v živém instagramovém vysílání pro fanoušky. 

Zda a kdy se ale šampion polotěžké divize bude moci vrátit zpátky do akce, o tom rozhodnou až výsledky testů. Ty absolvuje na konci ledna po návratu z dovolené.