Váží 262 kilo a touží po zápase s chlapem. Lucie Kotlárová boří internet

Lucie Kotlárová.

Lucie Kotlárová.FOTO: Red Face


Svět je někdy zvláštní. Nemyslíte? Novodobí sportovci už nemusí nutně mít špičkovou fyzičku a svaly. Český internet zasáhla nová vlna bizáru, kterému vévodí 262kilová Lucie Kotlárová. Kdo je tato osoba zač a proč vyzývá samé mužské zápasníky?   


Nepracující máma původem z Písku se už nemohla dívat na to, jakým způsobem zde vyhlášený „Kotlárobijec“ Karlos Benda mlátí její bratrance. Proto opustila pohodlí domácího krbu a začala tvrdě dřít, aby vrátila rodinnému jménu jeho čest. 

„Myslíte si, že když jsem žena, tak budu zticha? Já mám za sebou deset let capoeiry a když chci, hýbu se jako srnka,“ uvedla Kotlárová pro organizaci Red Face i navzdory své ohromné stavbě těla, kterou nedokáže zdokumentovat pomalu žádná váha. Momentálně se bavíme o 262 kilogramech, za což by se nemusel stydět kdejaký sumó zápasník, natož pak ještě žena.

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ tvrdí Kotlárová, která každým dalším slovem jenom prohlubovala tu pomyslnou laťku bizáru.

Přesto je o svých kvalitách očividně přesvědčena, což podporuje celou řadou videí, jež pravidelně sdílí na své sociální sítě. 

Žádný osobní trenér není potřeba. Ona se připravuje svépomocí, asistuje jí maximálně tak její manžel, který si doma prý nedovolí ani otevřít pusu, aby ji náhodou nenaštval. Až takový respekt tato 262kilová bojovnice budí.


Ona by chtěla jít do zápasu s Karlosem Bendou. Šílené? Ano.

Pakliže těmto slovům podobně jako my nemůžete uvěřit, v síti Ticketportal je stále několik volných lístků, které vám umožní Lucii a jejích deset let zkušeností capoeiry vidět naživo. 

Vedle ní se diváci mohou těšit i na údajného milence ShopaholicAdél Petra Kunštára, který se v kleci střetne s Janem Kulasem a po zápase plánuje Adélku požádat o ruku. 

Vrchol večera obstará fanoušky milovaný známý francouzský komik Jean-Claude Mémort, kterému bude čelit český influencer Freescoot.