Válka v kleci bolesti a násilí, bitka tří. Clash of the Stars hlásí návrat na scénu

Dnes na scénu.

Dnes na scénu.FOTO: Clash of the Stars


Už dnes večer se v pražské O2 Universum uskuteční čtvrtý galavečer organizace Clash of the Stars. A znovu se bude na co dívat. Vůbec nejočekávanějším zápasem večera bude ten securiťáka Jardy Kotlára s influencerem Lukášem "Huhu" Procházkou, kteří se pobijí v kleci třikrát tři metry. Fanoušci dostanou i ženský souboj Davida s Goliášem.


Právě Kotlár byl hvězdou minulého turnaje, na němž čelil granátům kulturisty Karlose Bendy. Prohrál v prvním kole, teď má ale šanci na reparát. A bere ji zatraceně vážně. 

Jeho soupeřem měl být původně Tomáš Charvát, toho však těsně před zápasem postihly střevní potíže. Stísněný prostor, klec bolesti. Tady se měl s Kotlárem pobít na konci galavečera. Místo něj tam tak vleze Procházka. 

Nebudou se muset nahánět, jakákoliv taktika půjde rychle stranou. Přesně takhle to má Kotlár rád. "Teď už to bude ve stylu a na vysoký úrovni! Vyhraju jeden, možná dva zápasy, a jdu si pro Bendu zpátky," vyhlásil už před bojem. 

Soupeř se na poslední chvíli měnil i Filipu Grznárovi. Ten měl jít s Martinem "Pagym" Sedlákem, místo něj ale vyzve Filipa Roubíčka. Zajímavou podívanou by mohli lidem nabídnout i Jakub "Freescoot" Smrek s Nathanem Dzabou či Tomáš Chlup proti Kryštofu Novákovi.


Hned dvakrát půjdou do akce i ženy. V prvním případě půjde o bitvu dvě na dvě, v tom druhém o ženskou válku Davida s Goliášem. Držitelka černého pásu jiu-jitsu Michaela "Miss Problem" Dostálová narazí na kulturistku Anet Adamusovou.

Vůbec nejbizarnějším zápasem ale bude bitka tří. Matouš Kaluba, Max Green a Kluk s kamením se do sebe pustili už na vážení, kdy se do rvačky přidal i jeden z trenérů. 

Kdo z nich bude slavit úspěch v kleci?