V říjnu bude sranda, odpálil Kozma skvělou novinu

David Kozma.

David Kozma.FOTO: OKTAGON MMA


Že je trojka šťastné číslo? Asi ano, ale čtyřka ještě šťastnější! Ví to i David Kozma, který tento týden oznámil tu nejlepší možnou zprávu. Tipsport Gamechanger sice ještě nevyhrál, tohle je však mnohem víc. S přítelkyní Sarah čekají druhého potomka. 


A fanouškům to dali vědět stylově. Fotkou ze společné procházky, kde kromě své roční dcerky Stellinky měli ještě někoho. Čtvrtý člen rodiny byl sice pouze na obrázku, to se ale brzy změní. 

"Tak v říjnu bude sranda," napsal Kozma na Instagramu ke snímku, na němž Sarah ukazuje ultrazvuk.

Pod příspěvkem se rázem strhla vlna gratulací. Nechyběla třeba ta od Lucie Vondráčkové, Lea Brichty, Matúše Juráčka nebo Miroslava Brože. Celkem fotku "olajkovalo" přes 17 tisíc lidí.


Zda se šťastnému páru narodí opět holka, nebo se Růžový panter dočká svého nástupce, to teprve uvidíme. Ale vlastně to není vůbec podstatné. Hlavně že se Kozmův klan rozroste o dalšího člena. A třeba bude nakonec i svatba…

"Pořád se o ní bavíme, zatím ale nevíme, jak to udělat se zápasy a tak. Asi bych to viděl po druhém souboji na Gamechangeru. Každopádně jsme se rozhodli, že svatbu uděláme jen v rodinném kruhu, nic velkého to určitě nebude. Aby bylo všechno třpytivé a načančané, na to já opravdu nejsem. Mně stačí něco komorního a budu naprosto spokojený," prohlásil populární fighter v prosinci pro kaocko.cz.

Do té doby má však práci. A vůbec ne lehkou. Už 20. května ho na Oktagonu 43 v Praze čeká Gamechanger a tuhý boj o semifinále. Jeho soupeřem bude Francouz Alex Lohoré.