V 35 letech se rozhodla pro životní focení. V noci řádila v kleci

Amber Leibrock a poslední divočina v kleci PFL MMA.

Amber Leibrock a poslední divočina v kleci PFL MMA.FOTO: PFL MMA


Daří se jí, to nejde popřít. V kleci si připsala před pár hodinami výsledek, který svým ukončením nadchl bojové sporty. Před šesti týdny zveřejnila svůdné fotky, které nafotila v pětatřiceti letech. Americká MMA zápasnice Amber Leibrock prožívá zatím velmi povedený rok 2023.


"Minulý víkend jsem něco udělala. Moje první profi sexy fotografie. Nebudu lhát, byla jsem nervózní, ale myslím, že jsem udělala dobře. Pětatřicítka nikdy nevypadala lépe," podělila se Leibrock před šesti týdny s odvážnými snímky na svém Instagramu. 

V té době byla už v přípravě na premiéru pod organizací PFL MMA. A ta se jí v pátek vydařila nad očekávání. Vyhrála v prvním kole, vyhrála na knockout, zvítězila po působivém kopu na hlavu, který vyřadil ze hry českou zápasnici Martinu Jindrovou.


Levá noha vyletěla a přes ruchové mikrofony bylo slyšet, jak noha Američanky přistála na tváři české reprezentantky. Tohle byl kop, který doručil zkázu. Přišlo pár ran na potvrzení a rozhodčí duel ukončil. Absolutní rozdíl proti ženě, která se rozhodla pro sexy focení. 

Pětatřicetiletá Leibrock nebyla v zápase PFL MMA favoritkou, ale její dlouhé nohy zatancovaly a levačka trefila cíl nekompromisně. "Nejprve chci říct, že se jmenuji Amber Leibrock, jsem z Haywardu v Kalifornii, reprezentuji Bay Area a jsem tady, abych tady zůstala. Takže pokud mě neznáte, poznejte mě a zapamatujte si tohle jméno," řekla do kamery v kleci potetovaná vítězka, která prožívala velkou euforii.

Jak dokáže zaujmout v kleci, před fotoaparátem, hodně času tráví tato žena také v tetovacím studiu, její tělo pokrývají barevné výtvory, které má na noze, rameni, krku i hrudníku.