Ukázal ultra vzácné Ferrari. Ronaldův poslední přírůstek do vozové sbírky fanoušky ohromil

Slušné povezení...

Slušné povezení...FOTO: Profimedia.cz


Cristiano Ronaldo se pochlubil svým nejnovějším, ultra vzácným Ferrari Daytona SP3 za 2 miliony eur, kterým v nedávné době rozšířil svou flotilu superaut. Ronaldo se vrátil do Portugalska kvůli povinnostem hráče mezinárodního týmu poté, co vynechal poslední přátelské utkání proti Švédsku a odehrál celých 90 minut během úterní prohry 2:1 ve Slovinsku. 


Během pobytu ve své vlasti předvedl nové Ferrari, se kterým dojel k hotelu Four Seasons, kde se poté připojil ke svým spoluhráčům z mezinárodního týmu. Záběry byly zveřejněny na Instagramu na účtu Lisbon Cars, který vůz nazval "nejnovější kosmickou lodí CR7". 

Předpokládá se, že nově pořízený vůz má hodnotu 2 miliony eur a připojuje se k jeho vozovému parku dalších drahých vozů. Ronaldo je známým fanouškem luxusní italské značky a letos na začátku tohoto roku utratil téměř 600 tisíc eur za modré SUV Ferrari Purosangue. Přírůstek těchto dvou sportovních vozů pomáhá doplnit Ronaldovu již tak ohromující sbírku, jejíž hodnota se nyní odhaduje okolo 22 milionů eur.

39letý fotbalista byl spatřen za volantem, jak vyjíždí do portugalských ulic, přičemž nový model je vybaven dosud nejvýkonnějším spalovacím motorem Ferrari. Poskytuje výkon 840 koní, točivý moment 697 Nm a maximální rychlost 340 km/h. Vůz také dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 2,85 sekund.


Legenda Manchesteru United se již dříve svým 626 milionům sledujících na Instagramu pochlubila fascinujícím obsahem své garáže. Ronaldo byl také viděn, jak řídí Bugatti Centodieci za 10,5 milionů eur, kabriolet Aston Martin DBS Superleggera či stříbrné Bugatti Chiron. Jeho posedlost auty vedla také k tomu, že mu jeho partnerka Georgina Rodriguez k 35. narozeninám v roce 2020 darovala Mercedes G Wagon Brabus.

Vášeň pro auta má však i svou stinnou stránku. Pro Ronalda v roce 2009 byla málem fatální, když několik dní před zápasem Manchesteru United s Chelsea havaroval a zdemoloval Ferrari 599 GTB Fiorano v hodnotě přes 230 000 eur. Sám naštěstí vyvázl nezraněný.