Twerk na oslavu vítězství a bonus pro fanoušky. Takhle oslavila vítězství kráska z UFC

Ailin Perez.

Ailin Perez.FOTO: UFCZápasnice UFC Ailin Perez oslavila své vítězství nad Lucií Pudilovou na UFC Vegas 82 tím, že zdarma umožnila fanouškům přístup na svůj OnlyFans účet. Nejprve však oslavila svůj úspěch ještě v kleci twerkováním. 

Perez v souboji v bantamové váze nad svou soupeřkou dominovala a jednomyslným rozhodnutím zvítězila. Na oslavu svého vítězství si připravila ve světě bojových sportů poněkud netradiční taneček, začala totiž twerkovat. Svůj taneček nejprve začala při vyhlášení s argentinskou vlajkou okolo ramen. 

Perez má v UFC bilanci devíti výher a dvou porážek, je však také známá tím, že má obrovský počet sledujících na sociálních sítích. Na Instagramu má 221 000 odběratelů a na YouTube 1 400 odběratelů, plus má komunitu sledujících na OnlyFans. 

A po svém posledním vítězství se rozhodla tuto platformu fanouškům zdarma zpřístupnit, aby ukázala, že vytváří "umění". Není jediná, spousta hvězd na OnlyFans totiž vydělává obrovské peníze na tom, že fanouškům měsíčně účtují od 10 do 20 liber měsíčně, plus příplatky za další exkluzivní obsah. 


"Pro každého, kdo se chce podívat na mé OnlyFans, je v tuto chvíli zdarma," cituje její prohlášení Daily Mirror. "Můj OnlyFans není pornografie, je to umění. Všichni moji fanoušci to mohou dokázat tím, že se na něj podívají."

Jako další zápas má Perez v hledáčku další jihoamerickou hvězdu Normu Dumont. S ní se má utkat v zápase přezdívaném "Bitva o prd***". "Normo, chci, abys přede mnou přestala utíkat," řekla podle Daily Mirror. "Trošku mi vadí, že se mě pořád snaží vyzvat k zápasu, ale pak se jí nechce bojovat a pořád se snaží utíkat a tvrdí, že to dělám taky."

"Normo, tenhle zápas nedlužíš jenom mně, ale i fanouškům v Jižní Americe, protože spousta lidí chce tenhle zápas vidět a já chci lidem ukázat, že to bude bitva o pr***," uzavírá.