Trable hvězdy Clashe. Benda přišel o soupeře, Atom s ním do klece nepůjde

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


Výkonem na březnových Ocelových pěstech v Ostravě si řekl o to, aby se v létě do stejného města vrátil v dresu ještě mnohem slavnější značky, nakonec z toho ale nic nebude. Silák Tomáš Atom si na svou premiéru v Clash of the Stars bude muset počkat. I když se vítězstvím nad Markem Surošem kvalifikoval do zápasu s Karlosem Bendou, teď o něj přišel. Paradoxně kvůli zranění, které v boji utrpěl.


Sám Benda se na Atoma těšil. Doufal, že by ho tenhle chlapík mohl vážně prověřit. Určitě daleko víc než oba Kotlárové (Jarda a Diego) či jakási Kudlanka, kteří mu v Clashi čelili předtím. Teď to ale vypadá, že mu budou muset najít někoho jiného. 

"Nebudu to zdržovat, Tom Atom se údajně zranil. Prý má něco s nohou. Nějaký zánět nebo něco takového. Mělo k tomu dojít v souboji o zápas se mnou," uvedl Benda ve videu na Youtube.


"Zranění jsou v MMA běžná věc. To naprosto bez debat. Já sám dostal dva dny zpátky takovou ránu do žeber, že jsem myslel, že jsou rozlámaná na sto s*aček. Jestli si tedy Atom řekl, že kvůli zánětu bude chvíli mimo, že by nebyl schopen do přípravy dát sto procent, tak asi jo. Ať už byl jeho důvod jakýkoliv, je mi to buřt. To zásadní je, že jsem aktuálně bez soupeře," doplnil nejpopulárnější válečník Clashe, který po úvodní porážce s Filipem Roubíčkem vyřídil každého soka už v prvním kolem. 

Kdo se mu tak 22. června postaví na COTS 8 místo Atoma, není zatím jasné, jeho velcí rivalové Žralok Patrik Hübler či Jarda Kotlár to ale nebudou. První by proti němu měl nastoupit později, druhý sedí ve vězení. Ve hře tak zůstává třeba svalovec Jakub Enžl, možností je ale hned několik. Právě Benda totiž dostává výzvy doslova každý den…