To je proměna. Bez deště nejsou květiny. Vondroušová si užívá dovolené

Markéta Vondroušová.

Markéta Vondroušová.FOTO: Český olympijský tým


Vítězka Wimbledonu Markéta Vondroušová si užívá zaslouženého odpočinku. Se svými fanoušky se na Instagramu podělila o set fotek z luxusní dovolené v hotelu Ricz na Maledivách. 


Vondroušová je jednou z mála českých tenistek, kterým se podařilo tomuto turnaji dominovat. Po Janě Novotné a Petře Kvitové je teprve třetí Češkou, které se toto povedlo a mohla si proto užít finanční odměnu za výhru v hodnotě více než 65 milionů korun. A mladá tenistka si ji užívá skutečně dosyta.

S fanoušky se podělila o fotky z dovolené na Maledivách v mimořádně luxusním resortu The Ritz-Carlton. Z fotek je patrné, že její apartmán má terasu s vlastním bazénem a přístupem přímo do moře.

Sama Vondroušová je na fotkách v plavkách či šatech s úsměvem od ucha k uchu. A pokud její spokojenost někomu unikla, popisek její radost potvrzuje. "Happy kid," napsala spolu s emoji srdce.

"Seš nějaká spálená?" napsala jí do komentáře jedna fanynka. "Moc," zareagovala se smíchem Vondroušová. "Ti zmizí ikonické opálení!" smála se další fanynka. "Jsem posedlý tvými tetováními," napsal zamilovaně třetí fanoušek.


Narážel tím na počet tetování, které Markéta po těle má a díky kterým je známá i ve světě. "První jsem si vlastně nechala udělat k narozeninám, když mi bylo 16 let a nevím, měla jsem pocit, že chci víc!" řekla Vondroušová v rozhovoru pro BBC. "Je to pro mě umění a v Praze mám tři nebo čtyři tatéry, ke kterým chodím."

Prý je i značně vybíravá v tom, kolik toho o svých tetováních prozradí veřejnosti. Jedno z nich, které je vidět na jejím pravém tricepsu, říká "žádný déšť, žádné květiny". To je poněkud výstižné pro hráčku, která před rokem kvůli zranění na turnaji ve Wimbledonu chyběla. 

Dá se proto usuzovat, že toto tetování znamená, že si musíte projít nepřízní osudu, abyste později mohli uspět. Což je pro levorukou Vondroušovou, která už musela překonat několik zranění a nyní jde o vycházející hvězdu tenisové scény, poměrně výstižné.