To byl odvaz. Boxerka provokovala, předala dárek a bylo veselo

Ebanie Bridges a její pohoda před fanoušky.

Ebanie Bridges a její pohoda před fanoušky.FOTO: Profimedia.cz


Před pár dny to byl rok. Většina fanoušků na tento vtípek zapomněla, ale když se před téměř rokem stal, bylo z toho velké pozdvižení. Co má malé výročí? Na jedné straně světová boxerka, která se prezentovala v luxusním prádle. Na druhé straně vlivný promotér, který dostal nečekaný dárek, aby nemusel krotit své oči. 


Ebanie Bridges a Eddie Hearn. Australská světová šampionka a uznávaný promotér, který zastupuje velká boxerská jména. U chlapů to má při vážení jednodušší. Ne už s Bridges. Ta je známá tím, že na vážení před fanoušky a média chodí spoře oděná. A to byl právě důvod vtipu.

Kamery a fotoaparáty jsou nemilosrdné, vše odhalí. Každý pohled, pohyb tváře, gesto. Boxerka stojí na váze, pózuje před fanoušky, promotér vše zezadu pozoruje. Kam se dívá? Do země, do stropu, do hlediště. 

"Eddie Hearn je skvělý. Chci říct, nevím, skoro se na mě nedívá. Nevím, hodně kontroluje podlahu a strop," rýpla si Bridges na Instagramu směrem k vlivnému promotérovi. A tak přišla s nečekaným dárkem.


Australanka mu na pódiu předala sluneční brýle, aby nikdo neviděl, kam se dívá. Jak zareagoval Hearn? Usmál se a strčil je rychle do kapsy. 


"On se na mě podíval a začal se smát a červenat. Mám fotky, jak se červená," citoval boxerku server dailystar.co.uk. Bridges nahrála tento moment do svého příběhu na Instagramu a ten si našel velkou pozornost u fanoušků. 

Kam byste se dívali vy, pokud byste byli v pozici promotéra? 

"Jsem tím, kým jsem. Dělám, co chci, říkám, co chci, oblékám se, jak chci, a chci, aby to dělali i ostatní lidé. Ve Velké Británii lidé milují ostatní, kteří tvrdě pracují, a myslím, že to lidé vidí," citoval boxerku server news.com.au. A tak se také takto Australanka chová. Díky své otevřenosti si získala množství fanoušků.

Za pouhé dva roky měla 30 amatérských zápasů s působivou bilancí 26-4, pak se stala profesionálkou. Nyní má v šestatřiceti letech skóre 9:1 a drží uznávaný pás bantamové divize organizace IBF. Ve světovém žebříčku je nyní na třetí příčce.