VIDEO: Tato boxerka se toho nebojí. Chvilka napětí a župan šel dolů

Elle Brooke.

Elle Brooke.FOTO: Profimedia.cz


Opět dala o sobě vědět. A opět na vážení před fanoušky a médii. Boxerka a hvězda OnlyFans Elle Brooke umí na sebe upozornit. Před lednovým boxerským zápasem dorazila na váhu vysmátá a s dost nezvyklými proprietami. V jedné ruce měla hamburger, v druhé kelímek s pivem. Před pár hodinami opět předvedla své křivky v plavkách. Navíc se snažila soupeřku políbit. Vše pro popularitu. 


Do "hambáče" se s chutí zakousla jen krátce před vážením, dokonce ho nabídla i soupeřce. Ta se sice smála, ochutnat její svačinku však odmítla. Menší divadlo se odehrálo i před jejím druhým boxerským duelem. 

Boxerka se svlékla do bikin a pokusila se při vážení políbit soupeřku Olu Danielku. Dvojice se utkala v sobotu večer na show "High Stakes" v OVO Areně Wembley, kterou pořádal promotér Kingpyn.

Veselo na váze, tohle je prostě show. Brooke doufala, že bude pokračovat ve své vítězné sérii proti nezkušené rivalce. Ještě předtím ale svedla svůdné divadlo, když sundala župan a lehce si zatancovala. 


Brooke má za sebou dva boxerské zápasy a oba vyhrála, trénovala také se světovou šampionkou IBF v bantamové váze Ebanie Bridges. 

Elle Brooke vybudovala svou kariéru zejména na sociálních sítích. Můžeme ji vidět jako modelku a influencerku, která působí na Instagramu, TikToku, YouTube a v neposlední řadě na OnlyFans. Po úspěchu na OnlyFans chtěla zkusit štěstí také v poněkud jiných vodách, zaměřila se tedy na profesionální box. A docela se jí daří i v tomto směru. 

Trénuje. A je vidět. A o to jí jde především, což je vidět ve videu níže.