Tajemství nejsvůdnější volejbalistky světa. Chtěla menší prsa a miluje potápění se žraloky

Kayla Simmons v barvách P.K.Yonge.

Kayla Simmons v barvách P.K.Yonge.FOTO: P.K. Yonge


Nejsvůdnější volejbalistka světa šokovala fanoušky. Ti jsou ve varu kdykoliv se šestadvacetiletá Kayla Simmons objeví v médiích, na internetu či sociálních sítích. Tentokrát se rozpovídala na YouTube o tom, zda ji velká prsa brzdí ve sportovní kariéře. A britský list The Sun nabídl povídání s kráskou také v psané podobě. Volejbalistka třeba prozradila, že během studia toužila po tom, aby měla menší prsa, aby mohla lépe vyniknout při volejbalových zápasech v barvách Marshall University.


Simmons si i po čase stojí za tím, že kdyby její poprsí bylo menší, šla by jí řada volejbalových činností lépe. „Všechno by bylo jednodušší,“ cituje The Sun mladou dámu, která při studiu Marshall University dostala stipendium, stejně jako řada sportovců na konkurenčních školách. „Vím, že větší hrudník mi to všechno jen ztěžuje,“ přiznala sportovkyně, která reprezentovala také barvy P.K.Yonge.

Pohledná sportovkyně si dokáže dát dvě a dvě dohromady, nic si nenalhává, takže je jí jasné, že právě výraznější vnady jsou jedním z faktorů, díky kterým její popularita roste a roste.

„Je to legrační, protože na střední škole jsem si opravdu přála mít malá prsa. Ohledně volejbalu by mi to řadu věcí usnadnilo, ale tohle přání se mi nesplnilo,“ usměje se. A nebojí se pojmenovat, v čem konkrétně ji větší objem hrudníku brzdí. „Nemůžete skákat tak vysoko, nemůžete běžet tak rychle, všechno je těžší."


Během video povídání se Kayla nebála ani dalších ožehavých témat. Jedním z nich bylo randění. Fanoušky zajímalo, zda má svobodná kráska přítele a jak moc jí se vzrůstající popularitou vstoupily do života celebrity. Prozradí jen to, že pár hodně známých lidí jí do života vstoupilo, ale konkrétnější ohledně hvězd nebyla. Řekla však, že pokud by souhlasila s nabídkou dát si schůzku, pravděpodobně by nechtěla jít na večeři. „To by mi připadalo nějakým způsobem nucené, Spíš bych chtěla dělat nějakou aktivitu,“ prohlásila.

Ani tady nebyla konkrétní, nicméně je známé, že její velkou láskou jsou žraloci. Někdejší volejbalová hvězda si i přes svou klaustrofobii užívá klecové potápění.

„Lidé se žraloků hodně bojí. Nevím, čím to je, ale já myslím, že jsou tak skvělí a jedineční,“ rozzářila se. „Možná je za tím vším i adrenalin, který cítím, když jsem s nimi ve vodě. Moje srdce rychle tluče. Myslím, že jsem trochu adrenalinový feťák."