Tajemství je venku. Ronaldo se s fanoušky podělil o své triky pro vyvážený život

Cristiano Ronaldo a chvíle bez fotbalu.

Cristiano Ronaldo a chvíle bez fotbalu. FOTO: Profimedia.cz


Když 39letý Cristiano Ronaldo pózuje v posilovně bez trička, jeho postava je zdánlivě stejná jako ve dvaceti. Kromě kondičního režimu fotbalisty na fanoušky nesmírně zapůsobila také jeho nezlomná mentalita. Slavný Ronaldo je nyní překvapil, když se na sítích o své tajné triky podělil. 


"Tajemství je venku," řekl Ronaldo, když ve středu oznamoval spuštění své nové wellness aplikace "Erakulis", což je nejnovější přírůstek v jeho již tak rozsáhlém podnikatelském impériu. Portugalský kapitán vlastní mimo jiné síť luxusních hotelů, oděvní řady a značku minerální vody.

Ronaldo představil svou novou fitness aplikaci na Instagramu svým 624 milionům sledujícím.

"Zajímá vás, jak udržuji svůj život v rovnováze se všemi výzvami, kterým čelím? No, tajemství je venku. Pracoval jsem na něčem speciálním, co i vám pomůže dosáhnout té nejlepší verze sebe skrze dodržování vyváženého a chytrého životního stylu. Erakulis je komplexní wellness aplikace, která spojuje vše, čemu věřím v oblasti fitness, výživy a duševní rovnováhy," říká fotbalista přezdívaný CR7 v krátkém videu. Klip zakončil výzvou, aby se všichni podívali na podrobné informace na webu. 


Aplikace bude k dispozici na webu, platformách iOS a Android od 3. dubna 2024. Podle webových stránek mají uživatelé právě do 3. dubna možnost stát se zakladatelem společnosti Erakulis a získat díky tomu 50 % slevu. Kromě toho uvnitř najdete personalizované cvičební programy, diety a techniky pro udržení duševního zdraví. 

Uživatel může prostřednictvím Erakulis komunikovat s trenéry, odborníky na výživu a psychology. Dokonce umožňuje uživatelům poslouchat audioknihy pro udržení vnitřní rovnováhy. Předplatné aplikace začíná na 5,4 dolarů měsíčně a uživatelé si ji mohou synchronizovat se svými nositelnými zařízeními.

Ronaldův nový počin představuje konkurenci pro fitness aplikaci Centr, kterou v roce 2019 založil populární herec Chris Hemsworth. Centr se stal rychle obrovským hitem a na sociálních sítích má silné zastání. Erakulis by však pro uživatele mohla představovat značnou výhodu díky nabídce online schůzek a bonusu v podobě audioknih. Jak aplikace obstojí a která potenciální konkurenční souboj vyhraje však teprve ukáže čas.