Světový šampion v boxu si našel lásku v reality show

Vítězem posledního zápasu se stal Tommy Fury.

Vítězem posledního zápasu se stal Tommy Fury.FOTO: DAZN


Většina párů opouštějících Love Island se shoduje na jedné věci, a tou je, že jejich románek je kratší než jejich nová kariéra. V případě Tommy Furyho a Molly Mae je to ovšem jinak. Pár, který se seznámil právě ve zmíněné reality show v roce 2019, zdá se prožívá aktuálně jedno z nejkrásnějších období. Kromě booxerského vítězství Furyho v nedělním zápase proti YouTuberovi Jaku Paulovi a narození dcerky Bambi před několika týdny, snový pár zažívá úspěchy i na scéně showbyznysu.


Tommy Fury, přezdívaný TNT, debutoval ve své boxerské kariéře 22. prosince 2018. O tři měsíce později, kdy svého dalšího soupeře vyřadil hned v prvním kole knockoutem, si Fury dal na devět měsíců pauzu, aby se mohl zúčastnit páté řady reality show Love Island, kde se seznámil se ženou svého života Molly Mae Hague. Pár nakonec v televizní show skončil jako druhý. Po skončení Love Island se Fury opět vrátil k boxu a od té doby je prozatím neporaženým v ringu.

Molly Mae Hague je anglická influencerka, která se v roce 2021 stala kreativní ředitelkou PrettyLittleThing (prodejce módy zaměřený na ženy ve věku 16-24 let). V roce 2021 se Molly Mae objevila jako host v podcastu Stevena Bartletta, kde se zmínila, že ti, kteří měli ve výchově méně štěstí než ona, si za svou nedostatečnou finanční stabilitu mohou sami, a uvedla, že "všichni máme denně stejných 24 hodin".

Tyto poznámky vyvolaly pobouření v celé zemi a vedly k výzvám k rezignaci na funkci kreativní ředitelky PrettyLittleThing. Má za sebou několik soutěží krásy a aktuálně se těší z péče o novorozenou dceru Bambi, kterou porodila 23.1.2023.

Tommy Fury a Molly Mae Hague se chystají dobýt Ameriku. Nejen proto, že miliony, které vydělávají jim to umožňují, ale zejména proto, že upevňují svou pozici image Posh and Becks (Viktoria a David Beckhamovi) pro instagramovou generaci.


Po účasti v Love Island měl pár údajně vlastnit částku 7 milionů liber (více než 180 mil. Kč) a po vítězství Furyho by se měla zvýšit o dalších 3,7 mil. liber (téměř 100 mil. Kč). Díky vítězství proti americkému YouTuberovi v Saúdské Arábii, které mu vyneslo základnu fanoušků i mimo Spojené království, se odborníci na PR domnívají, že Tommyho jeho výdělečná síla poroste pouze s pomocí superinfluencerky Molly Mae. Odborníci dále předpovídají, že do roku 2025 vydělá hvězdný pár 10 milionů liber a že Molly Mae i Tommy využijí této situace ve Státech k dobytí Ameriky.

Kulturní expert Nick Ede souhlasí: "Myslím, že Molly-Mae by se v USA s Tommym po boku opravdu dobře dařilo," citoval Eda server The Sun. "Její báječný život je skvělá zábava a její sociální sítě jsou poutavé. Dobýt USA bude pro každého vždy těžké. Ale Molly-Mae a Tommy jsou sexy a poutavý pár. Klíčem k jejich úspěchu je, že pár vidí téměř vše ve svém životě jako obsah, který lze zpeněžit."

Nick Ede věří, že si pár záměrně vybral jedinečné jméno své dcery pro silnou značku "Jméno její dcery Bambi je skvělé a lze jej použít z hlediska značky. Je to zábavné a jedinečné a má také své místo ve vzpomínkách na dětství z filmu Disney. Společně jako pár mají nekonečné možnosti, od sortimentu pánského a dámského oblečení, značky domácích potřeb až po značku pro miminka," dokončuje Ede.