Šoumen z Clashe si věří. Po třech porážkách vyzval šéfa organizace

Max Green.

Max Green.FOTO: Clash of the Stars


Max Green. Populární influencer z KFC, co umí skvěle bavit lidi, v kleci se mu ale zatím vůbec nedaří. Tři zápasy, tři prohry. Taková je jeho bilance v Clash of the Stars, kde postupně prohrál s Matoušem Kalubou, Klukem s kamením (deathmatch) i Malým Zmijozelem, bojový plamen v něm hoří ale dál. Přetavit ho v požár by chtěl proti tomu, kdo je v podstatě jeho šéf. K souboji totiž vyzval pravou ruku majitele organizace. Speakera Jakuba Jíru!


"Dámy a pánové, hodně z vás mi píše, proč pana Jíru vyzývám, jaký mám k tomu vlastně důvod. Řeknu vám to úplně jednoduše. Není to Apríl a nikdy ani nebyl. Občas mě hodně štve tím, že se prostě neumí chovat. Je totálně na facku! Takže tímto ho vyzývám do zápasu Clash of the Stars. Jakube, doufám, že to přijmeš. Dostaneš pořádně na budku a lidi mě za to budou milovat," řekl na svých sítích Green, který běžně zápasí s hordou příznivců v zádech. Zatím ho k výhře ale nedotlačili.

"Je to tak, ovšem já se nikdy nevzdám. Neudělal bych to svým fanouškům ani samotné organizaci. Navíc trénování mě fakt baví. Našel jsem se v tom," řekl nedávno pro oustport.cz tenhle nevysoký střelec, který si na rozdíl od mnoha jiných na skutečného bojovníka nehraje. "Samozřejmě nejsem žádný fighter a nikdy jím nebudu. Jsem jen šoumen, co rád baví lidi," dodal s úsměvem.


Že teď ukázal zrovna na Jíru, hlavního soukmenovce majitele Clashe Tomáše Le Syho, se může jevit jako pěkná drzost, speaker je však na to asi zvyklý. Chuť ho v kleci profackovat už dostalo více lidí. Když nepočítáme Psychopata Aleše Bejra, nejhlasitěji se o něj hlásil Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením. 

"Ondra kdysi prodával telefonní čísla. Nabízel kontakty na více lidí, třeba i ten na mého klienta Adama Kajumiho. Dokonce si vypracoval takový svůj ceník, jenž se jmenoval Ceník dle Untermüllera. Já s ním ale žádný problém nemám, jinak by u nás ani nezápasil. Ondra má prostě svůj svět. Nemůže za to. A pokud jde o jeho výzvu, já fakt nemůžu zápasit s někým, kdo má dvojciferné IQ," smetl tehdy Jíra jeho žádost ze stolu. 

Dá se očekávat, že podobně naloží i s nabídkou od Greena. A to i když vyhrát by mu asi nedalo moc práce…