Soukup změnil názor, v Clashi si chce dát další zápas. Klidně i s Tysonem

Jaromír Soukup (vpravo).

Jaromír Soukup (vpravo).FOTO: Clash of the Stars


Zaříkal se, že do ringu se už nikdy nevrátí, podle všeho ale otočil. Majitel TV Barrandov Jaromír Soukup je odhodlán si dát další zápas v Clash of the Stars. Jméno soupeře je mu prý zcela jedno, dokonce žertoval i o souboji s legendárním Mikem Tysonem. Co na to majitel organizace Tomáš Le Sy? 


Soukup se představil na nedávném turnaji COTS 6, jeho rohovnická bitva s Alešem Bejrem ale trvala jen chvíli. Psychopat totiž do ringu boxovat nepřišel. Dorazil tam s cílem faulovat, na mediálního magnáta zkoušel pořád hlavičky, v jednu chvíli ho dokonce strhnul k zemi. Ani ne po minutě byl tak diskvalifikován a hlavní zápas večera skončil bez toho, aniž by si ho kdokoliv užil. 

"Je škoda, že to skončilo zrovna takhle, ale moje chyba to není. Bylo to rozhodnutí Aleše. Nevím, proč byl tolik nečistej, proč do toho šel právě takhle. Musíte se zeptat jeho, proč to nechtěl odjet normálně," reagoval Soukup po duelu v rozhovoru pro kaocko.cz a zdůraznil, že žádné příště už nebude. "Myslím, že jednou to fakt stačilo," reagoval na případný návrat do Clashe. 

Už za pár dní si ale všechno zřejmě rozmyslel. Na Instagram pověsil upoutávku na nový díl Reakcí Jaromíra Soukupa a mluví tam víc než jasně.


"Měl jsem hlavní zápas s tím Bejrem, ale to jsem ještě nevěděl, že je až takovej poseroutka. S*áč, co nebude chtít boxovat. Rozčiluje mě to, takže bych asi něco vzal. Tedy pokud mi něco nabídneš, nechci tě do toho nutit. Je mi ale úplně jedno s kým. Jestli to bude Mike Tyson nebo John Fury, je mi to fakt jedno. Klidně půjdu i Jakem Paulem, ale toho asi nezaplatíš. Jen to prostě nesmí být žádný další s*áč," řekl moderátorovi Jakubu Jírovi, který v Clashi plní roli speakera. 

Jisté je, že se tahle slova dostala i k Tomáši Le Symu. Šéfovi Clashe, jenž se ke spolupráci se Soukupem vyjádřil hned po turnaji. "Od nás žádnou další nabídku teď nemá a v nejbližší době mít asi ani nebude. On sám totiž avizoval, že tohle je absolutní konec jeho kariéry. Nemám důvod mu nevěřit. Časem to na něj asi zkusím, něco mu nabídnu, ale teď nevím co ani kdy," reagoval s úsměvem. 

Je možné, že Soukupovo číslo vytočí mnohem dřív…