Slovenská hvězda Cibulková odhodila stud a ukázala, jak zvládá roli dvojnásobné maminky

Dominika Cibulková.

Dominika Cibulková.FOTO: Profimedia.cz


Pořádně ostrý jazýček měla už v době, kdy zářila na kurtu. A vášně budí bývalá slovenská tenisová hvězda Dominika Cibulková i pár let poté, co zabalila kariéru. Naposledy vzbudil pořádný poprask její počin z Prahy, kdy se krásná tenisová maminka zvěčnila na sociálních sítích, jak si z prsů odsává mateřské mléko odsávačkou. „Abyste měli představu o našich 48 hodinách v Praze. Spousta smíchu, mléka, módy a zábavy," napsala sympatická Slovenka na Instagram.


Celé Slovensko se kvůli počínání Cibulkové mnohokrát dostalo do varu. Svými úspěchy uměla rozparádit fanoušky, stejně jako svými výstřelky mimo kurt. Třeba když se nechala s manželem přednostně očkovat proti covidu a pak se neobratně hájila, že k tomu došlo jen omylem. Nebála se ale opakovaně zvěčnit fotografem, kdy fanouškům ukázala v plavkách či luxusních oblečcích krásu svého tělo.

Početný byl zástup fanoušků, kteří vystupovali na její obranu, obrovská skupina ale neskrývala odpor k počínání někdejší tenisové hvězdy. Vše došlo až tak daleko, že jeden ze slovenských komentátorů Cibulkovou na sociálních sítích označil za p..u. Text zveřejnil portál sportky.zoznam.sk.


Tentokrát se fanouškům předvedla, jak zvládá roli dvojnásobné maminky. Ani během těhotenství se nevyhýbala focení, v březnu se jí narodila holčička jménem Nicola a Cibulková ukázala, že zvládá dál frčet životem na plné pecky, když dala na Instagram snímek z pobytu v Praze. Na prvním je vidět, jak si odsává mléko odsávačkou. „Abyste měli představu o našich 48 hodinách v Praze. Spousta smíchu, mléka, módy a zábavy,“ cituje bývalou tenistku také polský server sport.pl.

Díky této proceduře se mohla v klidu bavit s manželem a přáteli, o čemž referovala na následných fotografiích. V době její nepřítomnosti tak mohl její dceru nakrmit někdo jiný. Vzkaz ostatním ženám je tedy jasný. Bývalá hvězda tenisových kurtů vše vyjádřila v doprovodném hashtagu: „Odvaž se být sám sebou.“

Některým fanouškům ale vadila forma, jakou Cibulková pro prezentaci zvolila, když odhalila svá ňadra napojená na přístroj. Určitě to chtělo hodně odvahy, ale blonďatá Slovenka mnohokrát v minulosti ukázala, že jí odvaha nechybí. S podobnými fotkami nejednou souhlasila. Před třemi lety, když byla těhotná a čekala syna Jakuba, se objevila ve speciální relaci pro jeden z magazínů, při které byla oblečena pouze do kabátu...