Skončí Neymar u PSG?

Jak to bude dál?

Jak to bude dál?FOTO: Neymar Jr. Navy


O tom, že je Neymar v mediích každou chvíli probírán, není pochyb. Tentokrát se dostala ven informace, která příliš lichotivá není a samotný Neymar z ní asi také není moc nadšený. Podle respektovaného francouzského deníku Le Parisien se totiž začíná šuškat, že majitel Chelsea Todd Boehly přiletěl do Paříže, aby s PSG zahájil důležité jednání.


"Někdy se objeví věci, které se dostanou do tisku a mohou se velmi rychle rozšířit mezi lidmi," citoval Neymara server The Sun. 

"Musíme zůstat pohromadě, takže je nepříjemné, že tyhle věci vycházejí ven. Jsem si jistý, že v budoucnu jich bude více. To všechno k fotbalu patří. Věci v šatně by ale neměly vycházet ven. Je to smutné. Jsou věci, které je třeba řešit interně, a ne na ulici," pokračoval dále Neymar. Sám Neymar navíc přiznal, že po porážce PSG Monakem měl důraznější výměnu názorů s šéfem Paris Saint-Germain Luisem Camposem a týmovým kolegou Marquinhosem. Podle všeho to však zatím nevypadá, že by Neymar měl u PSG skončit.

K tomu všemu má za sebou jedenatřicetiletý Brazilec další faux pas, které mu příliš popularity mezi Francouzi nepřidá. Jen pár hodin po prohře Paris Saint-Germain s Bayernem Mnichov byl Neymar spatřen při pokerovém turnaji.  


Neymar má od roku 2014 smlouvu o partnerství s PokerStars a myslelo se, že se jen na turnaji ukáže kvůli sponzorům. Jak bylo vidět na zveřejněných fotografiích PokerStars, Neymar se turnaje také zúčastnil. 

Další hvězdný přestup, který je ovšem stále aktuální, je přestup Lionela Messiho. U toho totiž není stále jisté, jestli své působení u PSG prodlouží. Naopak varianta, že by Messi podepsal novou smlouvu s Inter Miami by se mohla stát realitou. Podle serveru L'Equipe by navíc Messiho rodina byla otevřena životu ve Spojených státech, obzvlášť, když 35letý Argentinec vlastní dům v Miami, kde pravidelně tráví dovolenou.