Šílená scénka, fanoušek zrušil duel na Clashi, napadl zápasníka

Tadeáš Veselý byl napaden...

Tadeáš Veselý byl napaden...FOTO: Clash of the Stars


Byla to dost šílená scénka. Taková, kterou ani v Clash of the Stars vidět vážně nechcete. Když samozvaný Gangstaboy Tadeáš Veselý přicházel do klece na odvetu s Faynem, jeden z fanoušků ho zákeřně napadl. Granátem ho poslal k zemi a Veselý se nehýbal. S dýchací maskou na obličeji byl odnesen do útrob haly, zpátky už se samozřejmě nevrátil. Jak je na tom, prozradil po turnaji majitel organizace Tomáš Le Sy v rozhovoru pro kaocko.cz.


"Tadeáš je v péči doktorů. Není v ohrožení života, jeho stav je stabilizovaný. Věřím tomu, že mu nic vážného nebude a že ho brzy uvidíme na jednom z dalších turnajů. Co se týče toho útočníka, ten byl okamžitě zadržen policií a bude s ním naloženo dle zákona," řekl Le Sy k incidentu, který fanoušky připravil o očekávaný zápas.

Je pravda, že zrovna Veselý šel svým chováním něčemu podobnému naproti, i tak to ale samozřejmě bylo dost přes čáru. Napadnout ho v momentě, kdy přichází do klece, je zbabělost nejhrubšího zrna. Dalo se tomu nějak zabránit? 


"Těžko. Jasně, byla tam securitka, ten člověk byl však v davu, koupil si ne úplně levný lístek, aby mohl sedět tak blízko, aby byl připravený. Na Tadeáše zaútočil z boku, de facto zezadu. Byl to vážně ohavný čin. Ještě daleko ohavnější, než na jaké jsme zvyklí u Aleše Bejra," konstatoval šéf čím dál populárnější značky. 

Co se stalo, rozhněvalo snad úplně všechny. Ze všech nejvíc asi youtubera Faynea, který se s rivalem Veselým chystal skoncovat jednou provždy. K jejich souboji číslo dvě však bude muset dojít na jednom z příštích turnajů.

A jisté je, že onen fanoušek ji naživo už neuvidí. Stejně jako jeho kumpán, co byl v sobotu v Holešovicích spolu s ním. "Ten snad Tadeáše přímo nenapadl, ale snažil se o to, doufám, že je máme oba dva. Ani jeden se už na náš turnaj nikdy nepodívá. Oba dostanou doživotní zákaz vstupu a já doufám, že i trest od policie. Férový, ale tvrdý," uzavřel Le Sy.