Sexuální predátor, nebo oběť drzého žertíku? Vémola vysvětlil, jak to bylo s blonďatou kráskou v Thajsku

Karlos Vémola před zápasem.

Karlos Vémola před zápasem.FOTO: OKTAGON MMA


Myslel si, že v Thajsku najde klid. Že se zavře před světem a připraví se na nálož v kleci. Jenže stačilo jedno zdánlivě nevinné video na sítích a Karlose Vémoly je zase plno. Objevil se v přítomnosti vnadné dámy a už to jelo ráz na ráz. Jak na tuhle pseudo kauzu reagoval a co řekl o přípravě nejen na Patrika Kincla?


Určitě nejslavnější český fighter, ale také magnet na průšvihy. To je obávaný Terminátor, jenž své pověsti dostál i v exotickém Thajsku. Možná je v tom zcela nevinně, možná umě mate tělem, to ví ale jen on sám.

Všechno rozpoutaly záběry pořízené mladým slovenským Twitcherem, který natočil Vémolu pochodujícího za blonďatou kráskou. Zda šli někam spolu, nebo to byla jenom náhoda, z videa nelze vůbec odhadnout. Bulváru to ale stačilo, tak Vémola raději rychle reagoval.

A snad aby nebylo pochyby, za čím že to do Thajska jel, natočil se zničeným výrazem ve tváři. Navíc ve společnosti lékaře starajícího se o jeho namožená záda. 


"Po náročných trénincích mě tu doktoři dávají zas dohromady, aby se moje tělo nerozsypalo. Trénujeme tady třikrát denně, makáme od rána do večera," začal Vémola na Instagramu a pak se dal do vysvětlování. 


"Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Zase ze mě všichni dělají sexuálního predátora, že sem jezdím si asi užívat a ne za tréninkem. Tohle ale může říct jen člověk, který tady nikdy nebyl. Mezi třífázovými tréninky jsem rád, že stihnu tak akorát doktora a trochu se vyspat. Na nějaké užívání tu rozhodně není čas. Nehledě na to, že se moc těším, až se vrátím do Česka, na svou ženu a děti. To je jediné, co mě zajímá. Trénovat, dřít, makat. Odjet pak do Liberce a O2 areny a tam zvítězit. Bláznivé video proto zcela vypouštím a soustředím se jen na svou práci," zdůraznil Vémola, jehož v rychlém sledu čekají dva zápasy.

Ten 15. dubna s Alem Matavaem by měl být spíše zahřívací, o měsíc později už ale půjde o všechno. V Praze na něj čeká titulový souboj střední váhy a v něm nepřítel na život a na smrt, úřadující šampion Patrik Kincl.