Šéfové kuriózní show odkryli karty pro turnaj v Praze. Bitka tří, ženský střet Davida s Goliášem i securiťák Jarda

A bylo veselo.

A bylo veselo.FOTO: Clash of the Stars


Clash of the Stars. Čím dál populárnější rodeo, kde si to v MMA může rozdat každý s každým. Youtubeři, influenceři i vyloženě komické postavičky, které byste v kleci asi nikdy nečekali. Jeden tábor fanoušků to miluje, ten druhý zatracuje, názor si už ale stihli utvořit snad úplně všichni. 11. března se v pražské hale O2 Universum tento bizár rozeběhne počtvrté. Do akce půjdou osvědčené tváře i úplní nováčci. K vidění budou netradiční ženské války, souboj obrů či bitka, v níž si to mezi sebou rozdají hned tři bojovníci. Své kvality předvede i trosečník z Oktagonu. 


Složení karty se fanoušci dozvěděli v úterý v pražském Duplexu, kde se tradiční předturnajová tiskovka znovu proměnila v show. Obrovské množství fanoušků namačkaných všude možně, rozjitřené emoce za stolem i při staredownech nebo konflikt v hledišti. Nic z toho nechybělo ani tentokrát. Na rozdíl od minula sice šéfa Tomáše Lessyho žádný z fighterů nenapadl, i tak ale bylo v klubu občas hodně dusno.

Ochranku neustále zaměstnávali Aleš "René" Olejník s "Králem Berouna" Vaškem Flachsou, kteří se během tiskovky několikrát rozeběhli proti sobě. Zda budou tak horliví i v kleci, se teprve uvidí. Ne náhodou je však Olejník velkým kamarádem Psychopata Aleše Bejra, jehož řádění před říjnovým turnajem pocítil jak Lessy, tak i soupeř Filip Grznár. Tomu se však následně povedla odplata v kleci a v březnu na ni může navázat. Soupeřem mu v O2 Universum bude Slovák Pagy, který ho vyzval právě po jeho duelu s Bejrem. 


V hlavním zápase večera poměří síly vítěz druhé série reality show Love Island Kryštof Novák s hvězdou TikToku Tomášem Chlupem, další řežbu v kleci si pak střihne osobitý securiťák Jaroslav Kotlár. Toho ve válce gigantů vyzve pořízek Abé Charvát.


Do akce půjde i bývalá MMA fighterka, dnes trenérka Michaela Dostálová, jež si v Oktagonu poradila před třemi lety s Luciou Krajčovič. Teď ji čeká trochu jiná výzva, a sice o poznání urostlejší kulturistka Aneta Adamusová. 

Zkušenost z Oktagonu by se v březnu mohla hodit i Nathanu Dzabovi. Bývalému fotbalistovi a účastníkovi loňského Survivora, kde mj. zápolil s Adamem Raiterem. Repete si dali v kleci a Dzaba tam podlehl, nyní ale kývnul na Clash of the Stars a bitvu s influencerem Freescootem. Pikantní je, že by se tam mohl brzy utkat i s Raiterem. Ten se úterní tiskovky zúčastnil v roli diváka a pro outsport.cz potvrdil, že by ho účast hodně zajímala. Navíc prý už dostal od Lessyho nabídku zúčastnit se jednoho z letošních turnajů. 

To druhý ženský zápas na kartě nabídne souboj dvojic. OnlyFans proti sociálním sítím neboli Inked Dory a Karina Pedro vs. Kristal Shine a Denisa Ryndová, i na tenhle nezvyklý formát se mohou těšit fanoušci. 

Vůbec největší úlet je však souboj tří tiktokerů naráz. Do klece vstoupí Matouš Kaluba, Max Green a Kluk s kamením, vyhrát bude moci pouze jeden z nich.