Sázka na totální bizár i šílence Bejra, Vencíček ale musel z kola ven. Turnaj Red Face 3 už tuhle sobotu

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Jak by řekl jeden vlivný fotbalový funkcionář z Plzně, chvíli byli mrtví, pak polomrtví, nakonec jsou ale živí. Po rozpačitém začátku se vedení organizace Red Face rozhodlo pro restart. Sliby o světových jménech nahradila sázka na totální český bizár, s nímž se teď vrací zpátky na scénu. V pražské Unyp Aréně proběhne v sobotu odložený turnaj číslo tři a jeden úspěch zaznamenal už před akcí.


"Bude vyprodáno. Během čtvrtka zmizely poslední lístky pryč. Mám z toho obrovskou radost, Unyp Aréna byla totiž v tomhle prostě zakletá. Turnaj v ní mělo RFA, I Aa Fighter i mnozí další, nikdo z nich ji ale nevyprodal. Podařilo se nám tedy to, co ještě nikomu v Česku," pochlubil se spolumajitel organizace Petr Diviš v rozhovoru pro outsport.cz a rozpovídal se o největších tahácích karty. 

Hlavní zápas obstarají francouzský komik Jean-Claude Mémort s českým youtuberem Freescootem. "Mémort je skvělý šoumen, v jeho zemi ho lidé znají asi ještě víc než Hulka v Íránu. Je tam strašně populární. Procházeli jsme se s ním v Paříži a furt nás někdo zastavoval, furt se s ním chtěl někdo fotit. Jak moc ho mají lidé rádi, se samozřejmě odráží i na PPV, o jeho zápas je ve Francii velký zájem. Přiletělo za ním letadlo fanoušků," vychvaloval Diviš chlapíka, jehož sportovní forma je velkou záhadou. Šéf Red Face ale věří, že je skvěle připravený a Freescoota prověří po všech stránkách. 

Královnou bizárou by se pak měla stát Droběna Kotlárová. Čtvrttunová princezna, která stejně jako Mémort ještě v boji nepředvedla zhola nic, zato se nezdráhala vyzývat oba Karlose - Vémolu i Bendu. Podle Diviše si lidé soupeřku Regíny rychle zamilovali. "Za měsíc a půl zbořila Droběna český internet. Jen její video, jak plave v bazénu, má na TikToku snad 27 milionů zhlédnutí," šokoval boss zprávou, kterou ale nešlo ověřit. Kotlárová nemá účet na TikToku vůbec, ten Red Face je zablokovaný…


Tak jako tak, "nový" směr organizace je zcela jasný. Místo slibovaných světových jmen či Lucie Pudilové s Davidem Hoškem má vyjít sázka na co nejbizarnější zápasy a šílence Aleše Bejra. "Já s tím pořád vnitřně bojuju. Radši bych u nás viděl jiné zápasy, ale co si budeme povídat, bizár táhne nejvíc ze všech. Čísla mluví jasně," prohodil Diviš.

Možná i proto se na poslední chvíli změnila zápasová karta. Vypadly z ní třeba vojanda Martina Sedláčková či milovnice motokrosu Sára Křesinová, které si přály lidem nabídnout sportovní výkon, bizár z Clashe vymlátit. Alespoň zápas Boyky s Vargasem na kartě ale zůstal.

Zato z ní zmizel cirkusák Václav Kršek alias Vencíček, jenž měl podat trestní oznámení na Psychopata Bejra. Obvinil ho z toho, že ho zmlátil. Těžko říct, jak to bylo, Prahu ale opouštěl s obrovským monoklem. "My jsme mu ho nezpůsobili. Opilý se popral v noci s revizory v tramvaji," uvedl Diviš s tím, že Vencíčka plánuje nasadit na příštím turnaji. Místo s ním se Tong Po pobije v sobotu s Mášou.