Ruply mu nervy. Slavný Ronaldo se vztekal, fanoušci se mu posmívají

Ronaldo a emoce.

Ronaldo a emoce.FOTO: Profimedia.cz


Neodolal pohádkové nabídce z arabského světa. Ještě před pár dny to vypadalo, že si Cristiano Ronaldo roli útočníka saúdskoarabského klubu An-Nassr FC užívá. Soupeřům sázel gól za gólem, jenže jakmile jeho tým ztratil důležité body v boji o první místo, mohl vzteky puknout. Divoká gesta, nelichotivá slova k soupeři. Bylo prostě znát, že CR7 nebere nic jiného než vítězství. Fandové známého Portugalce hvězdu litovali, ti, co drží palce argentinskému konkurentovi Messimu si ale na sociálních sítích užívali měrou vrchovatou.


Po vlažném rozjezdu se Ronaldo v novém angažmá rozjel a sypal soupeřům góly pomalu na počkání. Teď se ale krasojízda hvězdného Portugalce zadrhla bezbrankovou remízou. „Proč nechceš hrát,“ obořil se frustrovaný hráč třeba na jednoho ze soupeřů. Ronaldův tým totiž po remíze ztrácí na první místo tři body, což pětinásobného držitele Zlatého míče pořádně rozladilo. Ani nedávný nákup luxusní jachty hněv nemohl přebít.

Nebylo to poprvé, kdy slavnému fotbalistovi během angažmá ruply nervy. V březnu po jednom z utkání vztekle nakopl láhev s vodou, když se mu zdálo, že soupeř zdržuje ve snaze obrat Ronaldův tým o body. Frustraci jistě ještě stupňují pokřiky, které musí Portugalec poslouchat.

Fanoušci totiž ve snaze rozhodit hvězdu posměšně skandují jméno Argentince Lionela Messiho. I tohle se totiž opakuje a klidně i po vítězném utkání proti Al-Batinu (3:1). Malý fanoušek se tehdy neudržel. „Messi je lepší,“ křičel směrem k CR7.


Do hvězdy si nejspíš rádi rýpnou i soupeři. Kamery zachytily, jak ukazuje soupeři, aby radši zavřel pusu a mlčel. Hráči týmu Al-Nassr si pak po závěrečném hvizdu šli podat ruce se soupeřem, CR7 ale vztekle odkráčel do kabiny. A to ještě netušil, co se následně strhne na sociálních sítích, kde byli fanoušci Lionela Messiho ve svém živlu.

„Breč ještě víc,“ poslal Ronaldovi vzkaz jeden z nich. Další přidává v grafice obrázek, který hovoří za všechny komentáře. U soutěže, kterou nyní CR7 hraje, je na znamení posměchu obrázek velblouda...

Teď záleží jen na kapitánovi portugalské reprezentace, jak se s problémem srovná. Pokud se mu nakonec povede získat mistrovský titul, zcela jistě aspoň na chvíli zavře kritikům a posměváčkům ústa. Pokud ale skončí jeho tým na druhém místě, nejspíš se bude muset připravit na další vlnu posměšků a rýpanců. Nepochybujte, že jich bude plno.