Rozhodnutí o budoucnosti hvězdného útočníka. Ve hře je milionový plat

Odell Beckham Jr.

Odell Beckham Jr.FOTO: Profimedia.cz


Odell Beckham Jr. je blízko ke svému dalšímu týmu NFL, jelikož jako volný hráč poletí do New Yorku, aby se setkal s Jets, než se dohodnou na podmínkách smlouvy, informoval server Mirror.


Vítěz Super Bowlu 2022 a aktuálně volný hráč Odell Beckham Jr. údajně v neděli přiletěl do New Yorku a v pondělí se sešel s Jets, protože to vypadá, že jeho přestup do tohoto klubu se stále více blíží. 30letý Beckham Jr. byl v roce 2022 uvolněn týmem Los Angeles Rams a od svého vítězství v Super Bowlu nehrál poté, co utrpěl druhou trhlinu křížového vazu ve své kariéře v NFL. 

Spolu s tím Jets usilují také o quarterbacka Green Bay Packers Aarona Rodgerse a doufají, že se jim díky tomu podaří dostat do prvního Super Bowlu od roku 1969.


A přestože se jednání o Rodgersově výměně protahují, Jets mají podle SNYtv zájem, aby se Beckham Jr. s nimi před uzavřením smlouvy seznámil. Jako první o tom informovala ESPN, Jets jsou připraveni se s Bechkamem Jr. setkat a také chtějí, aby podstoupil zdravotní prohlídku kvůli dlouhé pauze po zranění.

Beckham Jr. prý chce roční smlouvu v hodnotě 15 milionů dolarů. Touha Jets po Beckham juniorovi přichází poté, co generální manažer Joe Douglas přivedl fanoušky k šílenství, když trval na tom, že Rodgers se připojí ke klubu. "Bude tady," prohlásil Douglas ve veřejném vystoupení v rádiu Audacy's WFAN Sports Radio spolu s analytikem CBS NFL Boomerem Esiasonem. 

O Beckhama juniora ještě projevily zájem týmy Baltimore Ravens a Dallas Cowboys, zatímco fanoušci Las Vegas Raiders hvězdu NFL zahrnuli prosbou, aby podepsala smlouvu s jejich týmem. Prosby fanoušků Raiders přišly poté, co Beckham Jr. navštívil zápas Los Angeles Lakers v NBA s Clippers. Se znovushledáním se svou bývalou hvězdou byli spojováni také The Rams.