Rozhodčí byla propuštěna kvůli reklamě. Vnadná kráska si s tím hlavu neláme

A s fotbalem je konec.

A s fotbalem je konec.FOTO: Profimedia.cz


Valerii Andrade jsme mohli vídat jako čárovou rozhodčí v nejvyšší mexické lize do té doby, než musela téměř před rokem rozvázat spolupráci, protože se zúčastnila reklamní kampaně pro bookmakera. FIFA ale tuto propagaci považuje za porušení jednoho z kodexů nejvyššího fotbalového orgánu. 


Tato vnadná kráska si s tím ale očividně hlavu příliš lámat nemusí. Její popularita stoupá díky sociálním sítím, na kterých velice ráda zveřejňuje své fotografie v různých outfitech a Valeriin instagram už tak čítá 150 tisíc sledujících.

Velké množství fotografií zachycují Valerii, jak cvičí a chlubí se svými křivkami. Není tedy divu, že ji fanoušci vyzývají, aby založila svůj OnlyFans účet. Sama Valeria navíc tuto možnost nevylučuje.

"Jako rozhodčí jsi vypadala velmi dobře, ale tady vypadáš skvěle," komentoval jeden z fanoušků příspěvek na Instagramu. O tom, že je Valeria velice krásná žena není pochyb a možná právě její spojitost s hazardem vyvolala u nemalé části mužské populace určitou formu vzrušení. Valeria tak může ze své nově nabyté popularity jedině těžit.


"Nemyslím si, že propuštění je přiměřená reakce na chybu, kterou jsem udělala," komentovala své propuštění na svém instagramovém účtu. "Nejvíc bych si přála, aby o mě už nemluvili špatně, mé jméno už bylo i tak pošpiněno dost." Po propuštění také prohlásila, že se této reklamní kampaně zúčastnila kvůli sportovkyním, z důvodu získání dalších sponzorů a zdůraznila, že za svou účast v reklamě nedostala ani žádnou finanční kompenzaci. Toto vysvětlení, jak se zdá, ale nejspíš rozhodčí komisi MX League nestačilo.

Na jednu stranu se nezdá, že by Mexičance předchozí život příliš chyběl. Svůj čas tráví cestováním, pravidelným tréninkem, užíváním si života, ale také pózováním pro své účty na sociálních sítích a zveřejňováním různých fotografií, na kterých prezentuje svou krásu a hezké tělo. Její popularita se tak po skončení sportovní kariéry mnohem více zvýšila.