Rozdíl 100 kilo v kleci. Do klece si šli vyřídit účty

Zvláštní zápas na Epic Fighting Championship.

Zvláštní zápas na Epic Fighting Championship.FOTO: Epic Fighting Championship


Bizarní zápasy v kleci. Koncept, který v posledních letech uchvátil Českou republiku. Do popředí zájmu se dostala organizace Clash Of the Stars, jež vyprodává haly, budí zájem. Někteří fanoušci její fungování nemohou vystát, jiní se královsky baví. Bizarní zápasy nejsou pro každého, přesto si již vydobyly své místo na mapě. A to jak na té české, tak i té světové. Třeba v Polsku je podobných zápasů nespočet. O Rusku ani nemluvě.


Jakýkoliv boj na ruském území má svá vlastní pravidla. V ringu či kleci dokážou předvádět hotové šílenosti profesionální zápasníci i bizarní postavy. Momentálně bude řeč o druhém případě.

Koncept boje mezi dealerem a feťákem zní šíleně. Málokdo by dokázal podobnou bitvu vymyslet, natož zrealizovat. Ruští promotéři organizace Epic Fighting Championship to však dokázali. 

Bitvu propagovali jako střet Dealera a Feťáka. "Jeden těžil z útrap toho druhého, zničil mu život. Nyní mají šanci vyříkat si vše v kleci," hlásali promotéři. Od této chvíle to šlo z kopce.

Bitva s podivnou propagací se nakonec stala realitou. Fanoušci ruské organizace byli svědky velice netypické podívané.

Když boj začal, do klece vstoupily dvě rozdílně osoby. Jedna oděná v černém kabátě, druhá pouze v zápasových kraťasech. Váhový rozdíl byl na obou stranách ohromný. Přesná čísla se neuváděla, bezmála stokilový rozdíl ale mohl být klidně možný. 


Pod mužem, kterému se přezdívá Dealer, se doslova prohýbala zem, už jen pouhý příchod do klece ho fyzicky velice vyčerpal a zlomil. 

Málokoho tak překvapilo, že tato bitva trvala pouhých 24 sekund. Bojovník s pověstí feťáka se vrhl do zběsilého útoku. Neobratně trefoval svého soupeře, ten byl však ještě mnohem méně obratný. Dealer po pár úderech spadl k zemi jako balvan. 

Střípky této bitvy zveřejnil na své platformě X liverpoolský novinář Mikey Thomas.

Bizarní zápasy táhnou, a to nejen u nás. Ty ruské nabízejí i takto bizarní podívanou. Zdali to za to stojí, posuďte sami.