Ring girls ve vířivce. Aneb když se bojuje u pláže

I takto může vypadat večer bojových sportů.

I takto může vypadat večer bojových sportů.FOTO: Full Metal Dojo


Box bez rukavic u pláže. Jdete si k ringu, těšíte se na zápasy. A jen pár metrů od bojiště uvidíte překvapení. Pár metrů od ringu vířivka, která byla připravená pro ring girls. Co uděláte? Nemusíte se trápit, protože tento příběh se odehrál u pláže na Phuketu. Tuto akci uspořádala organizace Full Metal Dojo.


Tentokrát šlo o box bez rukavic. Nutno říct, že bojovníci nebyli jediní, kteří si získali pozornost publika. Vana pro ring girls nebyla k přehlédnutí.

Podle serveru asianmma.com stáj Full Metal Dojo původně začala s propagací MMA, pořádala akce v nočních klubech na Phuketu. V posledních letech se však společnost diverzifikovala. V dnešní době je spíše známá pro karty Fight Circus, které obsahují například také trpasličí zápasy.

Před pár dny se jednalo o akci, kde šlo o box holých kloubů, tedy bare knuckle. Karta se skládala z deseti zápasů. Na bojové kartě se objevili bojovníci z Anglie, Walesu, USA, Ruska, Thajska, Kambodže a Myanmaru. 


Bojovníci přišli mezi provazy a přivítal je nádherný výhled na pláž Kata Noi na jižním pobřeží Phuketu. Zde proběhla akce ve spolupráci s organizací BKB.

Fanoušci MMA možná zaznamenali jedno jméno, které jim mohlo něco říct. Tím bojovníkem byl Will Chope, který v roce 2014  bojoval v Singapuru pod UFC a prohrál s Maxem Hollowayem.

Organizace BKB patří mezi známé ve světě boxu holých kloubů, jen na Facebooku ji sleduje přes 400 tisíc fanoušků. Pod touto organizací boxoval v prosinci také Zdeněk Pernica, k boji odletěl do Londýna. Tam to bylo ale bez vířivky...