Rána pro Red Face i Bejra. Kajínek se rozhodl z boje vycouvat

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Měla to být hlavní událost galavečera. Zápas, který vyprodá celou halu, nakonec z něj ale nic nebude. Nejslavnější vězeň v Česku Jiří Kajínek se s Alešem Bejrem na Red Face 4 v Brně nakonec nepobije. Důvod vás určitě překvapí, každopádně vyhlášený Psychopat půjde 15. června do klece i tak. Coby spolumajitel organizace slibuje fanouškům ještě větší jméno. Zápasníka, který by snad konečně mohl prověřit jeho opravdové kvality. 


"Je mi 63 let, jsem starý člověk. Jestli ovšem Aleš říká, že mě pošle do nemocnice nebo dokonce na krchov, tak se tomu jenom usmívám. Můžete být totiž sebelepší, ale pak stačí jedna rána a je všechno jinak. Kdybych si nevěřil, že můžu Bejra porazit, tak do zápasu s ním vůbec nelezu," tvrdil nedávno Kajínek na Youtube a odměnu za zápas slíbil někomu, kdo mu pomůže znovu otevřít jeho kauzu. 

Jenže uplynulo pár dnů a všechno je jinak. V neděli už bylo jasné, že tenhle chlapík do klece nepůjde. Spolu se zápasem se navíc zrušila i předturnajová tiskovka, jež by v Brně měla proběhnout snad příští týden. 


Proč se tedy Kajínek rozhodl z bitvy ven? "Z naší strany jsme všechno splnili. Dostal zálohu a prostě všechno, nicméně on chtěl jednu záruku, kterou já zkrátka nedokážu splnit. Chtěl, abych mu zaručil, že se mu nic nestane. Jenže jak to mám sakra jako udělat?! Náš zápas měl být v boxu a já fakt nedokážu zaručit, že mu třeba dám nechtíc loktem nebo mu nezpůsobím něco jinak. Jak to mám jako zajistit? Na to nepřistoupí nikdo na planetě," zahřměl Bejr na Instagramu a okamžitě připojil, že alespoň on do boje určitě půjde. 

Otázkou je pouze s kým. "Píšete mi, že si pořád vybírám nějaký dědky. Nejdřív pana Barrandova a teď pana Kajínka. Takže lidi, máte se na co těšit, protože teď dostanu ještě mladšího soupeře, než jsem já. Je to celosvětová celebrita bojových sportů a já vám ukážu, co jsem konečně zač! Navíc to proběhne úplně bez pravidel! Už mě tak nebude nikdo tahat po soudech, protože na to se můžu z vysoka vys*at. Na tiskovce se dozvíte víc," slíbil Bejr fanouškům.

Jisté je, že po přesunu z Clashe do Red Face zatím nemá na soupeře štěstí. Nejdřív ho odmítl starosta Pavel Novotný, teď z boje vycouval i Kajínek. Vyjde to do třetice?