Raiter si hraje na hrozného frajera, pořádně ho profackuju, slibuje spolumajitel Red Face

Rapper Jakub Freescoot Smrek.

Rapper Jakub Freescoot Smrek.FOTO: Red Face


Hned 14 zápasů, v tom hlavním herec Denis Godla proti starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému. Tak bude vypadat první galavečer nové organizace Red Face neboli fackované, která rozbije stan 22. dubna v O2 Universum. Do akce tam půjde i jeden z majitelů téhle show. Rapper Jakub Freescoot Smrek se profackuje s truhlářem Adamem Raiterem!


Jakube, jak byste Red Face představil fanouškům?

Je to prostě fackovaná. Skvělá věc, která lidi bude hodně bavit. Máme pyramidy, v nichž vítěz získá milión korun, i atraktivní showfighty. Do akce půjde Godla se starostou, pak je tu nějakej Adam, jsem tu já i mnoho jiných zajímavých soutěžících. 

Kolik lidí za Red Face vlastně stojí?

Jsme tři majitelé a máme k sobě početný tým grafiků, lidí přes video a nespočet dalších spolupracovníků. Dohromady tvoříme jeden velký tým, chceme být ve všem perfektní. Šlapeme do toho hned od začátku. 

Kdy poprvé vás napadlo přijít s Red Face na trh? 

Petra s Patrikem to napadlo o prázdninách minulého roku, někdy od října v tom jedeme všichni spolu.  


Zatím jsou na tenhle projekt dost rozpačité ohlasy. Jak se podle vás chytne? Chytne se určitě dobře, o tom vůbec nepochybuji. Je jen třeba na to koukat hlavně jako na zábavu. Máme tady sportovce, co se budou fackovat o milióny, máme tu i hvězdy šoubyznysu, co budou chtít pobavit publikum. Na své si tak přijde úplně každý. Nebo je snad někdo, kdo nechce vidět, jak se fackuje Godla z Mostu se starostou Řeporyjí? Já myslím, že to chce vidět úplně každý!

Jak to podle vás dopadne?


Godla ho sejme. To je frajer z ulice, kterej to má prostě v sobě. Až dá Novotnýmu facku, ten se zpět na nohy už nedostane. Já se na to fakt strašně těším.

Do akce půjdete i vy, navíc už dnes vás čeká druhý zápas v MMA a turnaj Clash of the Stars 4.


Přesně tak. Dneska sejmu Nathana Dzabu ještě před limitem a pak v Red Face profackuju Adama. Je to třeba, aby už neměl ty svý blbý kecy. 

Je to pro vás osobní?

S Nathanem určitě ne, to je milej kluk. Naopak Adam si hraje na hroznýho frajera, ten si o sobě myslí bůhvíco. Bojoval jedno kolo s Nathanem, který to vzdal, a on si teď hraje na strašnýho kápa. Přitom jediný, co o Adamovi vím, je to, že se tahal s Agátou Hanychovou a pak byl v nějakým Survivorovi. To je tak všechno. 

Hodláte ho pořádně ztrestat?

To si pište! Dám mu fakt pořádný facky. Lidem slibuju, že se bude na co dívat. 

A kolik turnajů letos plánujete?

S tímhle tak dva nebo tři. A všechny v Česku.