Půvabná hvězda okouzlila i šéfa UFC. Poslal jí peníze

Sara Saffari.

Sara Saffari.FOTO: Profimedia.cz


Půvabná tvář, milý úsměv, svalnaté paže, vypracovaná valcha. Tímto arzenálem se může pochlubit půvabná fitness modelka Sara Saffari, která miluje cvičení i hamburgery. Na sociálních sítích ji sledují miliony fanoušků a mezi její příznivce se řadí i šéf UFC Dana White. Ten usměvavé slečně dokonce poslal tisícový dar.


Dvaadvacetiletá kráska většinu svého času tráví v posilovně, brousí své zbraně, neztrácí ženskost. Sara není chodící horou svalů, ve svém životě dokázala najít balanc.

Instagramová senzace je známá díky videotvorbě zaměřené na fitness. Prostřednictvím svého obsahu často motivuje své fanoušky ke cvičení, ke zdravému životnímu stylu. 

Sara hodiny tráví v tělocvičně, ale i mimo ni. S oblibou se věnuje různorodým aktivitám. Jeden den se učí golf, den na to se prohání v pouličních závodech. Své štěstí zkouší i v ringu a hlásí, že "právě otevřela novou úroveň." Když cítí, že odvedla dobrou práci, odmění se fast foodem. 

Nyní je sebevědomá, spokojená s vlastním tělem, nebylo tomu tak ale vždy. Saru trápilo její tělo, podle svých slov "byla příliš hubená," nosila volné oblečení. Tento problém řešila každodenním hamburgerem a colou. 

Jednoho dne si ale uvědomila, že by svůj životní přístup měla změnit. Zařadila do svého života posilování, začala jíst jídla bohatá na bílkoviny a svou novou vizáž si zamilovala. 

Posilovna se stala jejím druhým domovem a otevřela jí brány do nevídaných končin. Třeba i do UFC.


Saffari byla jednou z mála internetových hvězd, kterou boss UFC Dana White pozval do Las Vegas. Tam se Sara zúčastnila i turnaje kontroverzní organizace Power Slap, která se zaměřuje na fackovanou. Tu založil White v loňském roce.

Saffari si dokonce vyzkoušela i zápas ve fackované, během kterého mohla jednomu soupeři vlepit pořádný políček. Ten naštěstí úder nevracel, jen se s chutí zasmál.

Půvabná brunetka na tyto zážitky ráda vzpomíná a vrátila se k nim i ve svém fitness podcastu Mommy and Daddy Talk, který moderuje spolu s Bradleym Martynem.

Sara nedávno dokončila magisterské studium na vysoké škole, čehož si všiml i Dana White a poslal jí krásný dar. "Ano, Dana mi daroval deset tisíc dolarů za mou promoci," usmála se Sara.

Následně se jí Martyn otázal, zdali i on dostane takové peníze, když také cvičí. "Možná, kdybys taky dodělal školu," odpověděla mu Saffari s úsměvem.